Wiele osób martwi się o to, co dzieje się z Jarosławem Kaczyńskim. Od dłuższego czasu szef PiS nie jest najlepszego zdrowia. Teraz na jaw wyszły druzgocące dla sporej liczby sympatyków polityka informacje. Okazuje się bowiem, że Jarosław Kaczyński zachorował! Co stało się szefowi Prawa i Sprawiedliwości?

Na temat stanu zdrowia wicepremiera ds. bezpieczeństwa postanowił wypowiedzieć się sam premier Mateusz Morawiecki, rozpoczynając od tej informacji swoje najnowsze przemówienie w Sejmie. Dlaczego? Polityk chciał w ten sposób wytłumaczyć nieobecność podczas nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu RP Jarosława Kaczyńskiego.

Premier Mateusz Morawiecki o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Szef PiS jest chory! Co się dzieje z politykiem?

Jak wyjaśnił na początku swojego przemówienia Mateusz Morawieckiego, chciał wszystkich przeprosić w imieniu Jarosława Kaczyńskiego. Wyjaśnił, ze szefa PiS zmogła choroba. Co się jednak dzieje?

Jak informuje „Super Expres” w ostatnią niedzielę Jarosław Kaczyński uczestniczył we Mszy św. KPRM, ani biuro prasowe Prawa i Sprawiedliwości nie komentują w mediach niedyspozycji prezesa partii.

Na temat stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego od dawna mówi się w mediach. Całkiem niedawno na wielu portalach pojawiła się informacja, jakoby zmęczony Kaczyński na chwile przysnął podczas konferencji prasowej o obronności kraju, współprowadzonej z Mariuszem Błaszczakiem, szefem MON.

- Leczymy się z Jarkiem u zielarki i jakoś lepiej nam po miksturach tej pani – mówił niedawno Jan Maria Tomaszewski, brat cioteczny polityka na łamach "SE".

Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio
Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio

Jak informował portal "Życie Polska": THE VOICE OF POLAND: MAŁGORZATA CHRUŚCIEL ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ODPADNIĘCIA Z PROGRAMU. NIE MILKNĄ ECHA DECYZJI SYLWII GRZESZCZAK. INTERNET WRZE

Przypomnij sobie: BEATA TADLA ZASKOCZYŁA SWOIM OBSERWATOROM PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM. DZIENNIKARKA OTWORZYŁA SIĘ NA TEMAT NIESAMOWITEGO DOŚWIADCZENIA. BYŁ TAM KSIĄDZ

Portal "Życie Polska" pisał również: DOROTA GARDIAS POINFORMOWAŁA WSZYSTKICH O STANIE SWOJEGO ZDROWIA. POGODYNKA ZMAGA SIĘ Z CIĘŻKĄ CHOROBĄ. GWIAZDA WŁAŚNIE ODEBRAŁA WAŻNE WYNIKI BADAŃ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PORAŻAJĄCA SYTUACJA W SZPITALU W POLSCE. CHODZI O 1,5-ROCZNEGO CHŁOPCA, KTÓREGO LEKARZE WYPISALI DO DOMU. RODZICE NIE MOGĄ SIĘ POGODZIĆ ZE STRATĄ