Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu. To prawdziwy hit.

Niewątpliwie, Lech Wałęsa jest jednym z najaktywniejszych polityków w mediach społecznościowych. Były prezydent Polski ciągle dzieli się ze swoimi obserwatorami nowymi wpisami. Tak też było tym razem. Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał.

Lech Wałęsa zaskoczył wszystkich internautów

Lech Wałęsa, screen Google

Ostatnie zdjęcie, które były prezydent umieścił na swoim profilu, zrobiło prawdziwą furorę. Na fotografii Lech Wałęsa pozuje w śnieżnobiałym szlafroku z białym ręcznikiem na głowie. Zdjęcie, które zostało wykonane w basenie, odrazu zostało przechwycone przez internautów, którzy zaczęli stwarzać swoje własne śmieszne obrazki z wizerunkiem byłego prezydenta. Jedno z takch zdjęć Lech Wałęsa udostępnił na swoim profilu.

Porozumienie – waga jest porównywalna – dodał w opisie na Facebooku.

Tymi słowami polityk nawiązał do wydarzeń w Polsce. Na fotografii „stoi” obok C3PO i Luke'a Skywalkera z „Gwiezdnych Wojen”.

Obserwujący zalewają się łzami śmiechu

Zdjęcie Lecha Wałęsy stało się prawdziwym hitem w sieci. Rozbawieni internauci z radością komentują nowy wpis polityka, który pokazuje swój dystans i nie wstydzi się swojego poczucia humoru.

screen Facebook, Lech Wałęsa

Super. Świetna fotka. Mieli szczęście być z Panem. Zdrowia życzę i uśmiechu.

– Super gość z dużym dystansem i świetnym poczuciem humoru – można przeczytać w komentarzach.

Jak informował portal „Życie.pl”: Jolanta Kwaśniewska jako ikona stylu. Najciekawsze stylizacje byłej pierwszej damy, które pewnie posłużą natchnieniem dla kobiet

Przypomnij sobie: "Tańce z gwiazdami" inspirują do stanięcia na ślubnym kobiercu. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska postanowili na wykonanie "pierwszego tańcu"

Portal „Życie.pl” pisał również: Genialny wynalazek tego mężczyzny spowoduje, że nie trzeba będzie siłowni, a jednocześnie zrobimy pranie. Internet nie może uwierzyć