Żona byłego prezydenta już wiele lat służy natchnieniem dla kobiet z uwagi na jej silną postać, pomimo tego pięknego stylu. Przez lata zawsze krok za krokiem śledziła za mijającą modą, w związku z czym jej ubrania pasowały w czasie, jednak z nutą zachowania ponadczasowej elegancji. Była pierwsza dama jak nikt inny posiada wiedzę o tym, jak sprawić, by odzież zawsze pasowała tematu i tym, jak wybierać ubrania zgodnie ze swoją sylwetką. Jolanta Kwaśniewska świetnie stanowić przykład dla wszystkich dojrzałych kobiet, które chcą elegancko się ubierać i wyglądać z klasą. Jeżeli chciałabyś znaleźć natchnienie na modne kreacje, to zdecydowanie szczególne przeglądanie kreacji Jolanty Kwaśniewskiej staną ci wsparciem. Postanowiliśmy wybrać trzy kreacje byłej pierwszej damy i odtworzyliśmy tę zestawy.

Odzież wierzchnia Jolanty Kwaśniewskiej - płaszcz w klasycznym stylu

Jeden z zestawów, który spodobał się większości kobiet, zachowuje w sobie płaszcz w klasycznym stylu zbierający na siebie generalną uwagę. Była pierwsza dama wybrała na pierwszy plan kreacji brązowy, wełniany płaszcz w cienkie, pionowe paski. Dodała do niego klasyczną, ołówkową spódnicę zszytą z grubej koronki razem z klasową białą koszulą. Z obuwia wybrała czarne szpilki. Aby podkreślić swoją sylwetkę, żona byłego prezydenta zawiązała na talii gruby, brązowy pasek. Stylizacja należy do bardziej klasycznych, według czego jest o wiele uniwersalna. M.in ten zestaw ma miejsce do pracy, ważne rozmowy i spotkania, lub przyjęcia.
Jolanta Kwaśniewska w plisowanej spódnicy


Ostatnio bardzo aktualne są spódnice plisowane i była pierwsza dama, jak widać, śledzi za tendencjami na bieżąco. Tutaj zdecydowanie zwraca na siebie cała uwagę ta niesamowita srebrną spódnica plisowaną z połyskującej tkani. Dodała szary kardigan zapinany na guziki z ozdobnymi cekinami, które przedłużyli temat spódnicy. Wygrała kreacje za rachunek dodania delikatnej, srebrnej biżuterii i zegarku. Ubranie można też podkreślić szpilkami, ale eleganckie botki. Niesamowita kreacja, który zwróci na siebie pewną uwagę i stanie natchnieniem dla wielu kobiet interesujących się modą.


Jolanta Kwaśniewska w długiej sukience


Żona byłego prezydenta często ubiera się też w długie sukienki. W tej stylizacji postanowiła na projekt Łukasza Jemioła. Okazał się to niepowtarzalny asymetryczny model w trendowym wzorze w grochy. Warto przyznać, że wygląda idealnie. Sukienkę pani Jolanta podkreśliła grubym, czarnym paskiem, założyła czarne szpilki oraz kryte rajstopy. Dla wygody lub ze względu na pogodę ładnie by tutaj też wyglądały czarne kozaki za kolano. Piękna stylizacja pasująca jak na co dzień, tak i na wyjątkowe okazje.

Jak informował portal „Życie”: Alicja Bachleda-Curuś podzieliła się szczegółami o swoim synu. "Jest bardzo wrażliwym chłopcem"

Przypomnij sobie: Wiceminister poinformował o poważnych zmianach dotyczących dowodów. Obywateli Polski będą musieli wypełnić jeden przebieg postępowania