Nowy odcinek „Tańca z gwiazdami” napełnił niespodziewanych zwrotów akcji. Show zostawiła Nicole Bogdanowicz, która dostała przez jurorów chwałę za znaczące postępy. W następnym odcinku programu uczestniki będą tańczyć pod weselne piosenki.
Nowy odcinek programu "Tańca z gwiazdami" jak zawsze, napełnił fanów różnobarwnymi emocjami. Anna Karwan w jakości pierwszej występującej tej edycji dostała od każdego jurora najwięcej punktów. Wokalistka też jako pierwsza za cały czas w show wykonała w swoim tańcu nie łatwą i potrzebującą siłę fizyczną figurę, co właśnie jej się udało.
Podejmujące udział tańczyli do popularnych muzycznych hitów z polskich filmów. Nicole Bogdanowicz tańczyła do hitu muzycznego pochodzącego z nominowanego do Oscara filmu "Zimna wojna". Niestety, dla niej wystąp okazał się ostatni. Widzowie postanowili, to właśnie gwiazda "Przyjaciółek" odeszła z programu.

O zwycięstwo w programie nadal zmagają się siedem par, to są Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Anna Karwan i Jan Kliment, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska oraz Sylwia Lipka i Rafał Maserak.

Czego mamy się spodziewać w nadchodzącym odcinku muzycznego programu Polsatu?

Gwiazdy będą tańczyć pod weselne hity, a natchnieniem choreograficznym będą weselne wpadki. Zaroszeni gości kolejnego odcinka będą m.in. Sławomir i Kajra oraz Michał Wiśniewski. W roli pary młodej wystąpi zapalająca para XI edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńską, którzy pokażą "pierwszy taniec".

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska /Polsat /Polsat


Zwrócimy uwagę, że Mikołaj i Sylwia tworzą związek miłości poza show w swoim w życiu prywatnym i raczej wkrótce osobiście będą próbowali się w roli małżonków.
Wszyscy podejmujące udział pomimo tańcu będą musieli pokazać się również jako aktorzy.

"Przed nami najzabawniejszy odcinek XI edycji. Już same próby i treningi dostarczają nam mnóstwo śmiechu. Mam nadzieję, że widzowie także będą si dobrze bawić. Razem z Michałem (taneczny partner Edyty - przyp. red.) pokażemy siebie od zupełnie innej, dotąd nieznanej strony.
Nasz taniec nie będzie taki poważny jak do tej pory. Co niestety skutkuje tym, że boli mnie całe ciało - od stóp po czubek głowy mam zakwasy. Na treningach dostałam ksywę ‘zdziwiona Grażyna’ - kroki są tak trudne, że nie potrafię zapanować nad mimiką!" - stwierdziła Edyta Zając.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino /Baranowski Michał /AKPA

Jaka z par najlepiej pokaże się w roli pary młodej, a kto z uczestników będzie musiał odejść z show?

Zobaczymy to w najbliższy piątek, 25 września o godzinie 20.05 w telewizji Polsat!

Jak informował portal „Życie”: Kto i na ile pieniędzy może się spodziewać w dodatku do świadczeń emerytalnych? Konkretna lista dla wszystkich

Przypomnij sobie: Szefowa ZUS oficjalnie to potwierdziła, Polacy muszą się przygotować. Sprawa jest naprawdę poważna, nikt nie uniknie odpowiedzialności