W środę odbył się ślub Zosi Ślotały i Kamila Haidara. Na imprezie pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak, która opublikowała parę fotografii z wesela.
W środę 20 września Zosia Ślotała i Kamil Haidar pobrali ślub. Panna młoda trzymała w sekrecie przed prasą nadejście tego dnia i dopiero po udostępnieniu na Instagramie zdjęć z wesela, stało się wiadomo, że już jest w związku w roli żony. Uroczystość odbywała się dość skromnie, bowiem w tym bardzo ważnym dniu na wesele zaproszone były jedynie najbliżsi. M.in. pojawiła też Agnieszka Woźniak-Starak.
Agnieszka Woźniak-Starak na weselu Zosi Ślotały
Świętowanie wesela Zosi Ślotały i Kamila Haidara prowadziło się w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich, w Warszawie. Zwrócimy uwagę, że właścicielką tego luksusowego lokalu jest mama zaginionego w zeszłym roku Piotra Woźniaka-Staraka. Na weselu bawili się wyjątkowo najbliżsi osoby, m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, czy brat pana młodego Emil Haidar.

Kamil Haidar i Zosia Ślotała instagram.com@aga_wozniak_starak

Pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak. W końcu Belvedere należy do jej teściowej, a Zosia bardzo ją wspierała po śmierci Piotra. Nie zabrakło również Emila Haidara – brata Kamila- ujawnił informator Jastrząb Post.
Agnieszka Woźniak-Starak udostępniła w swoich Instastory niedługie nagranie, na którym widać Kamila Haidara, który śpiewa, i tańczących wokół niego zaproszonych. Pojawiły się też fotografii pary młodych.
Na fotografiach opublikowanych widać, że bawienie się udało! Młodej parze serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w życiu rodzinnym.

Jak informował portal „Życie”: "Tańce z gwiazdami" inspirują do stanięcia na ślubnym kobiercu. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska postanowili na wykonanie "pierwszego tańcu"