Magda Gessler w roli prowadzącej w "Kuchennych rewolucjach" dostała wzrostu kariery. Show gastronomiczne, celem którego jest wsparcie i ratunek przed katastrofą restauracje znalazł miejsca w sercach Polaków. Produkcja show "Kuchenne rewolucje" wyrobiła już 21 edycje. Wiadomo, ile kosztów dostaje Magda Gessler z udziału w tym znanym show.
Jakie są zarobki Magdy Gessler?
Z 6 marca 2010 na zawsze przeobraziła się polska telewizja, ponieważ to był dzień, kiedy TVN wyprodukowało pierwszy odcinek "Kuchennych rewolucji". Show nadal trwa i już dostępna jest aż 21 edycja i wszystko to wskazuje, że temat jest nadal aktualny dla widzów. Liczba osób, którzy oglądają program przed ekranami jest ogromna. W średnim znaczeniu oglądalność "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler wynosi blisko 2 - 2,5 mln widzów za jeden odcinek. Oglądanie programu to jeszcze nie koniec. Lokowane produkty, reklamy podczas i mnóstwo powtarzań przynosi też zyski, jednocześnie dla stacji tak i dla właśnie prowadzącej, Magdy Gessler.

Magda Gessler screen YouTube


Jakie są zarobki Magdy Gessler? Dokładnie o tym, ile zarabia Magda Gessler, nie jest wiadomo, dlatego że pomimo "Kuchennych rewolucji" gwiazda uczestniczy w różnych show telewizyjnych i do tego jest właścicielką sieci swoich własnych restauracji. W 2018 roku portal Pudelek podawał, że za program "Kuchenne Rewolucje" Magda Gessler może zarabiać aż 700 tysięcy złotych każdego roku. Na tym jej zarobki się nie zakańczają. Wyznająca zasadę "ma być smacznie jak u mamy", kreatorka smaku i bez żadnych wątpliwości autorytet gastronomiczny podejmuje udział także w jury show MasterChef. W tej roli oceniając dania uczestników Magda Gessler zarabia około 600 tys. złotych za rok. Ponad to, są jeszcze źródła dochodów u gwiazdy.
Pudelek podaje, że za show Sexy Kuchnia Magda Gessler może dostawać nawet milion złotych. Super Express informuję, że w 2017 roku, tzn. że w tym czasie popularność nabierała obroty gwiazda zarobiła nawet 2 mln złotych. Pomimo tego, warto też dołączyć dochody finansowe, które popularna gwiazda dostaje z prowadzenia swojego biznesu restauracyjnego. Bez wątpienia, dynamiczna kobieta nie ma żadnych przyczyn się skarżyć na swoje zarobki.

Jak informował portal „Życie”: "Tańce z gwiazdami" inspirują do stanięcia na ślubnym kobiercu. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska postanowili na wykonanie "pierwszego tańcu"

Przypomnij sobie: Szefowa ZUS oficjalnie to potwierdziła, Polacy muszą się przygotować. Sprawa jest naprawdę poważna, nikt nie uniknie odpowiedzialności