Alicja Bachleda-Curuś (37 l.) podzieliła się szczegółami o swoim życiu prywatnym. To po raz pierwszy udzieliła na tyle szczerego wywiadu o swoim dziecku.

Alicja Bachleda-Curuś na codziennie mieszka w Ameryce. Tam już wiele lat buduję karierę w swoim kierunku.
Pojawiła się w prasy Stanów Zjednoczonych generalnie w związku miłości z Colinem Farrellem.

Ich romans nie przetrwał wiele czasu, jednak w czasie związku pary pojawił się synek, Henry Tadeusz.

Niedawno jego mama udzieliła rozmowę Plejadzie, w trakcie której również opowiedziała o 11-letnim synku Farrellu.

Stwierdziła bez żadnych wątpliwości, że pragnie zrobić wszystko, aby dziecko potrafiło rozmawiać po polsku.
"Musiałam znaleźć balans, więc ja mówię do niego po polsku, ale również przychodzi wspaniała dziewczyna, która udaje, że w ogóle nie mówi po angielsku i on bardziej przy niej się stara niż przy mnie. (...) Rozumie prawie wszystko po polsku. Mówi troszeczkę, ale coraz lepiej i będzie mówił, bo sam tego bardzo chce. I to jest chyba najważniejsze" - mówiła Alicja Bachleda-Curuś w Plejadzie.
Z kolei ujawniła to, co nigdy wcześniej nie udostępniała.

Alicja Bachleda-Curuś screen YouTube


Wygląda na to, że chłopak uwielbia podróże do Polski, i towarzyszy z dziadkami.

"Kocha też swoich kuzynów w Zakopanem, więc bardzo lubi tam przyjeżdżać. Z nimi też stara się rozmawiać po polsku, chociaż oni mówią biegle po angielsku" - powiedziała Bachleda.

W wywiadzie gwiazda również ujawniła, że synek towarzyszy też z ojcem. Alicja udostępnia ojcowi Henry jego wychowaniu, ale zwraca uwagę, że dziecko z każdym dniem się rozwija i staje się samodzielny.

"Mój syn jest nocnym markiem i zdarza się mu zarwać noc. Lubi to. Nie wystarcza mu godzin w ciągu dnia na czytanie, bo on czyta bardzo dużo. (...) Jest bardzo wrażliwym chłopcem, ale też jest bardzo niezależny. Potrafi zupełnie w samotności spędzać dzień, zaczytany. Nie potrzebuje ciągłej atencji" - podaje.

Jak informował portal „Życie”: Ilona Felicjańska wróciła do męża? Zdjęcia w social mediach mówią sporo, para zawitała do restauracji Magdy Gessler

Przypomnij sobie: Wielki dzień w życiu Barbary Kurdej-Szatan! Gwiazda powitała na świecie drugie dziecko, do sieci trafiły zdjęcia synka aktorki

Portal „Życie PL” pisał również: Znana modelka zdradziła, że ma pozytywny wynik testu! Jak się czuje Sandra Kubicka? Gwiazda jest zaskoczona tym, że jest chora