Rozprawa rozwodowa Martyniuka młodszego z Eweliną ma możliwość okazać się wydarzeniem 2020 roku. Wszystko z tego powodu, że sytuacja coraz więcej informacyjnie się wzbogaca.
Zenek Martyniuk wydaje się osobą dość spokojną (co innego jego kariera i nachalne promowanie w TVP), jednak jego małżonka i potomek nie jeden raz stawali na pierwszym rzędzie wśród medialnych wiadomości z powodu swoich temperamentów. Danielu Martyniuk dał o sobie znać więcej, kiedy media obiegły dokładniejsze informacje o jego ślubie. Krnąbrny syn Zenka Martynika miał cały czas awanturować się ze swoją młodą małżonką. Tego poniedziałku odbyła się rozprawa rozwodowa małżeństwa Daniela Martyniuka i Eweliny w sądzie.

Rozwód Daniela Martyniuka (Pudelek Exclusive)

Danuta Martyniuk przyjechała na rozwód syna z luksusową torebką
Rozwód syna króla disco polo i jego żony mógł by wywołać fale medialnych wiadomości wokół rodziny Martyniuków. Okazało się inaczej. Z dnia wczorajszego do mediów trafiają z każdą chwilą ciekawsze szczegóły zza kulis rozwodu.
Pod budynkiem sądu w Białymstoku zebrała się nie małą grupa dziennikarzy. Ci zrobili zdjęcia Danuty Martyniuk w pięknym pudrowym ubraniu. Żona króla disco polo wprost przyznaje, że ma pasje do luksusowych marek, o czym świadczyła torebka Fendi, cena za którą wynosi około 10 tysięcy złotych. Tyle samo kosztują trzech miesięczne alimenty na rzecz byłej żony Daniela i małej córki. Zgodnie postanowienia sądu Daniel Martyniuk musi wypłacać 3 tysiące na byłą żonę i 1,2 tysiąca złotych na 1,5-roczną córkę.

Rozwód Daniela Martyniuka (Pudelek Exclusive)

Danuta Martyniuk razem z synem nie cieszą się z takiej decyzji. Już powiedzieli, że będą pragnęli odwołać się od postanowienia sądu.