Portal pudelek.pl podaje, że jego żona jest w ciąży. Aktor po raz drugi pozna szczęście ojcostwa. Fani aktora pocieszają się za niego i go gratulują. Za niedługo będzie więcej informacje w stosunku przyszłego dziecka Pana Chabiora.

Janusz Chabior znowu poczuje się w roli ojca. Jego żona Agata Wątróbska na 18 lat młodziej jest w ciąży. Pudelek podaje, że to już około szósty miesiąc. Wszyscy gratulują!

Janusz Chabior z żoną czekają popełnienie w rodzinie

Pocieszenie, na które czeka Janusz Chabior jest nie osiągalne. Aktor niedawno po raz drugi się poślubił, a teraz w mediach pojawiły się wiadomości, że razem z żoną będą rodzicami. Agata Wątróbska, żona aktora, jest w ciąży. Miedzy parą 18 lat różnicy. Aktor po raz pierwszy poznał ojcostwo w 1988 roku, kiedy urodził się jego syn Nikodem. Jest to wspólne dziecko ówczesnego małżeństwa z dziennikarką Barbarą Chabior.

Agata Wątróbska i Janusz Chabior

Z nowo upieczoną żoną Agatą poznali się 7 lat temu na planie filmu. W tym czasie jeszcze nie miało miejsce uczucie pomiędzy nimi. Pudelek podaje, że dopiero w 2018 roku między nimi powstała prawdziwa chemia. Latem 2019 roku Janusz oświadczył się swojej partnerce.

Portal pudelek.pl przekazał wiadomość od swojego informatora:

– Są szczęśliwi, oboje chcieli dziecka. Z tą myślą pobierali się. Janusz jest ciekawy, jak to będzie. Ma wprawdzie syna, ale wtedy był bardzo młody, teraz to będzie świadome ojcostwo – cytuje rozmówcę portal.

Związek oficjalnie się potwierdził przez ślub. Z tego momentu bardzo się cieszą między sobą, co oświadczają po przeprowadzanych wywiadach oraz udostępnionych fotografiach. Nie jeszcze jeszcze informacji, kto się u małżeństwa urodzi. Jednak bez względu na od płeć potomka, przyszli rodzice będą bardzo szczęśliwi.

Przypomnij sobie: Edyta Górniak nie wstrzymała słów, co zostawiło ślad na atmosferę show w trakcie nagrania. Natychmiast zaczęła się tłumaczyć