Aktorka została się bez pracę i łatwej możliwości zdobyć sławę. Teraz całkiem nie przypomina siebie sprzed lat.
"M jak miłość" stanowiło dla niej ogromną możliwość, żeby stać się gwiazdą w Polsce. Znany serial mógł być niezłą drogą dla jej kariery, na żal plany przekreślił wypadek samochodowy. Aktorka została się bez pracy, teraz ciężko jest ją poznać.
"M jak miłość" - aktorka spodziewała się nam wielką karierę
Już nie tak dużo osób wspominają o Monice Obarę, która przez lata grała rolę Barmanki Elki w serialu "M jak miłość", która zmagała się o miłość wspaniałego Niemca, Stefana Mullera. Na żal, początek kariery został przerwany przez tragiczny wypadek.
W 2007 roku Monika Obara cieszyła się na urodzinach koleżanki, gdzie spożywała alkohol. Pod wpływem alkoholu Monika prowadziła auto i rozbiła samochód na przydrożnej latarni jedząc do domu. W wypadku Monika straciła przytomność, na szczęście więcej nikt nie został poszkodowany. Całą noc artystka siedziała w izbie wytrzeźwień.
- To, co tam przeżyłam, to był jakiś koszmar! Położyli mnie na sali, na której na pryczach spały inne kobiety. Na środku sali stał otwarty sedes, z którego czuć było wymiociny i urynę. Ja do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, że można w taki sposób traktować ludzi, nawet tych, którym życie się nie ułożyło, którzy żyją na marginesie. Pamiętam, jak prosiłam o wykonanie choć jednego telefonu do rodziny, a pracownicy izby wytrzeźwień kpili ze mnie na głos, mówiąc: "Proszę, jak gwiazdeczce się w głowie poprzewracało" - wspomina Monika w rozmowie z "Vivą!".

Posted by Monika Obara on Monday, April 13, 2020

Barmankę Elkę z "M jak miłość" trudno poznać
Monika dostała wezwanie do sądu, gdzie przeznaczono karę 2 lata więzienia w zawieszeniu na pół roku. Pomimo tego zapłaciła za karę o kwocie 2 tysięcy złotych i została się bez prawa jazdy na 6 lat. Najbardziej ciężko była utrata kariery aktorskiej, pracy w serialu "M jak miłość". Chociaż producenci najpierw byli pewni, że utrzyma swoją rolę, za niedługo jej bohaterkę wykreślono z serialu, co spowodowało stratę pracy dla aktorki.
Z tego momentu Monika Obara zostaje się na brzegu sceny aktorskiej. Czasem gra w znanych serialach, ale są to role drugoplanowe. Widzowie mogli ją widzieć m.in. w "Na Wspólnej", "Prawie Agaty", "Szpilkach na Giewoncie" czy "Drugiej szansie". Z zawodu związana jest tak że z Teatrem Studio oraz teatrem Dramatycznym w Warszawie. Za ostatnie aktorka zmieniła się tak, że ciężko ją poznać. Teraz trudno zobaczyć w niej barmankę Elkę z popularnego serialu.

Przypomnij sobie: Edyta Górniak nie wstrzymała słów, co zostawiło ślad na atmosferę show w trakcie nagrania. Natychmiast zaczęła się tłumaczyć