W ten weekend w trakcie zakupów mogą dostać wszyscy, dzieci będą pocieszeni najwięcej.
Biedronka w sieci udostępniła wspaniałą informacje dla swoich klientów. W najbliższe dwa dni jednocześnie w sklepach stacjonarnych, i online będzie można uczestniczyć w niepowtarzalnej akcji, w trakcie której zyskają wszyscy. Podano szczególnie, jakie są warunki nowej promocji.
Biedronka udostępnia niepowtarzalną akcję
Biedronka obiecuje, że dzisiaj i jutro kolekcjonerzy Gangu Fajniaków będą zadowoleni. 19 i 20 września w trakcie zakupów będzie można dostać podwójną liczbę naklejek. Dziś z oferty można skorzystać w sklepach stacjonarnych, jeżeli wszyscy chcące rodzice dziś nie zdążą, mają czas jeszcze jutro, robiąc zakupy online z aplikacji Glovo.
- Najlepszy sposób na naukę to zabawa, dlatego realizowane przez nas dotychczas akcje z pluszowymi bohaterami w roli głównej zdobywają tak ogromną popularność. Za Gangiem Fajniaków stoi szczególnie ważne przesłanie, z którym chcemy dotrzeć możliwie jak najszerzej: najmłodszym odbiorcom przypominamy o wartości, jaką ma dbanie o przyrodę, a ich rodzicom pokazujemy, jak wspólnie możemy wspierać polską gospodarkę - informuje Dorota Wrotek-Gut dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

pixabay.com

Zwrócimy uwagę, że Biedronka oferuje jednego Fajniaka bezpłatnie za 60 uzbieranych naklejek, przy 40 naklejkach można go kupić za 19,90. W tym czasie przy paragonie za 50 złotych równa się pięciu naklejkam. Dzisiaj i jutro liczba naklejek wzrośnie dwukrotnie.
Pomimo tego w sklepach sieci Biedronka sprzedają się książki „Gang Fajniaków i miasto marzeń”, opowiadającą o ekologicznych wyzwaniach, jakie stają przed bohaterami gangu Fajniaków. Książkę można kupić zbierając 15 naklejek lub zapłacić 9,99 zł.

Przypomnij sobie: Edyta Górniak nie wstrzymała słów, co zostawiło ślad na atmosferę show w trakcie nagrania. Natychmiast zaczęła się tłumaczyć