Beata Szydło postanowiła zabrać głos w głośnej sprawie dotyczącej jej syna, Tymoteusza. Młody ksiądz nagle stał się gwiazdą nagłówków prasowych i mediów w ogóle, a w ogóle się tego nie spodziewał i szybko zaczęło mu to przeszkadzać.

Wkrótce mogliśmy się dowiedzieć, że rzekomo ma romans z nastolatką, która zaszła z nim w ciążę! Prawnik rodziny dementował te rewelacje, ale fama poszła w świat i mocno zaszkodziła wizerunkowi młodego księdza, który postanowił się wycofać ze stanu kapłańskiego, ale również całą rodzinę Szydłów.

Była premier postanowiła powiedzieć kilka mocnych słów o tym, co spotkało jej syna i ją samą po medialnych, głośnych publikacjach. Nie było łatwo.

Beata Szydło o niechcianej popularności syna, okropnych plotkach na jego temat. W programie na żywo opowiedziała z czym musiała się zmagać

Była premier, a obecnie europosłanka postanowiła opowiedzieć o tych wydarzeniach w programie „Tłit”. W audycji Wirtualnej Polski, cytowanej przez Radio Zet Beata Szydło przyznała, że po publikacjach „Gazety Wybiorczej”, sugerujących, że jej syn Tymoteusz odchodzi z kapłaństwa na rodzinę spadła fala nienawistnych komentarzy. Ona sama natomiast mocno sprzeciwia się robieniu z jej syna gwiazdy prasowych tytułów i zainteresowaniu mediów życiem jej pociechy.

— Mój syn jest osobą prywatną. To jest jego prywatne życie — wyjaśniła w programie.

Była premier podkreśliła również, że ataki na jej rodzinę nie były przyjemne, chociaż jej bliscy nie udzielają si e publicznie i nie zajmują stanowisk w państwowych spółkach, co mogłoby budzić sprzeciw opinii publicznej.

— Ja staram się ich chronić, ponieważ nie są oni zaangażowani publicznie [...] Nikt nie pełnił też żadnych funkcji w spółkach Skarbu Państwa, a hejt na moją rodzinę był nieuprawniony i bardzo bolesny — dodała Beata Szydło, cytowana przez Radio Zet.

Jak informował portal "Życie PL": JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED ZATRUCIEM GRZYBAMI? SEZON W PEŁNI, GRZYBIARZY W LASACH PEŁNO, JEDNAK GRZYBOBRANIE MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ FATALNIE

Przypomnij sobie: CZY MOŻLIWE JEST, BY PRZEZ BRAK SZCZEPIENIA NA GRYPĘ OTRZYMAĆ ZWOLNIENIE Z PRACY? ZDUMIEWAJĄCE PRZEPISY PRAWA, CZY STANĄ SIĘ POWSZECHNĄ PRAKTYKĄ

Portal "Życie PL" pisał również: KOBIETA MYŚLAŁA, ŻE NIGDY NIE ZAJDZIE W CIĄŻĘ TO WYDARZYŁ SIĘ PRAWDZIWY CUD! PARA ADOPTOWAŁA TROJACZKI, TO, CO ZDARZYŁO SIĘ PÓŹNIEJ BYŁO NIESAMOWITE