Bronisław Komorowski już po operacji – ta wieść zelektryzowała polski Internet. Do mediów trafiła informacja o tym, na jaki konkretnie zabieg zdecydował się były prezydent i jakie były powody takiego kroku. Jak czuje się po operacji? Do mediów społecznościowych trafiło zdjęcie Bronisława Komorowskiego z kliniki, w której miał miejsce zabieg.

Były prezydent Polski poddał się operacji, jak się dziś czuje? Zabieg odmieni jego życie, postanowił dłużej nie czekać

Nie da się ukryć, że Bronisław Komorowski ma wadę wzroku i od wielu lat nosi okulary korekcyjne. Rzadko można go było zobaczyć bez szkieł, jednak okazuje się, że dziś bez pary oprawek na nosie będzie mógł widzieć go każdy Polak.

Dlaczego? Były prezydent zdecydował się bowiem na laserową korekcję wzroku, która z pewnością poprawi jakość jego życia, a nawet całkiem je odmieni! Wiedzą o tym wszyscy ci, którzy podobnie, jak Bronisław Komorski używają okularów na co dzień i sami zastanawiają się nad poddaniem się operacji, bądź są już po takim zabiegu.

Bronisław Komorowski nigdy nie ukrywał – jak wyjaśnia serwis Pikio – że krótkowzroczność, na którą cierpiał przez dekady znacząco wpływała na jego życie i pogarszała jego jakość. Wada wzroku nie była problemem jedynie przy pracy z komputerem czy czytaniu książek, ale również normalnych codziennych czynności, czy uprawianiu sportu.

W Internecie możemy zobaczyć zdjęcie, na którym Bronisław Komorowski pozuje z lekarzami w klinice, w której poddał się laserowej korekcji wzroku. Prezydent najwyraźniej ma się bardzo dobrze. Choć dzięki zabiegowi pozbył się wady wzroku, ale czas bez okularów przyjdzie dopiero za kilka miesięcy. Do tego czasu oczy muszą się przyzwyczaić do nowej sytuacji.

- Pan Prezydent Bronisław Komorowski zaufał nam i dzięki autorskiej metodzie laserowej korekcji wzroku Piotra Voigta, pozbył się okularów noszonych niemal całe życie. Zabieg precyzyjnie wykonała Pani Doktor Barbara Górska. W imieniu całego zespołu naszej kliniki bardzo dziękujemy Panu Prezydentowi za obdarzenie nas głębokim zaufaniem, którego nie zawiedliśmy - pochwalili się lekarze w mediach społecznościowych.

Czy wiecie kto ostatnio pozbył się okularów dzięki naszej klinice? Dzielimy się z Państwem kolejnym sukcesem...

Posted by Voigt Klinika Oka - laserowa korekcja wzroku on Tuesday, September 8, 2020

Jak informował portal "Życie PL": „ROLNIK SZUKA ŻONY 7”: ROLNICY JUŻ WYBRALI, DO ICH DOMÓW TRAFIŁY KANDYDATKI I KANDYDACI! W SIECI UKAZAŁ SIĘ ZWIASTUN NAJNOWSZEGO ODCINKA

Przypomnij sobie: JUSTYNA ŻYŁA ZASKOCZYŁA! CELEBRYTKA POSTANOWIŁA SPRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ W AKTORSTWIE, ZAGRAŁA SAMĄ SIEBIE W PARADOKUMENCIE

Portal "Życie PL" pisał również: WRACA SPRAWA ROZWODU MARYLI RODOWICZ! WIADOMO, CO MARIA SZABŁOWSKA POWIEDZIAŁA PODCZAS OSTATNIEJ ROZPRAWY, WSZYSTKO WYSZŁO NA JAW