Ma ogromne doświadczenie w tańcu towarzyskim, dlatego jej osoba jest niezwykle ceniona. Po wczorajszym odcinku widzowie dowiedzieli się o nowych zaskakujących faktach na temat jurorki. Nikt nie podejrzewał, że coś takiego mogło mieć miejsce.

Iwona Pavlović jest znaną polską tancerką, międzynarodową sędzią taneczną. Oprócz tego niejednokrotnie zdobywała tytuł mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. Teraz jest jedną z jurorek programu tanecznego „Taniec z gwiazdami”. Niewątpiwie, słynie z ktytycznych komentarzy, dzięki czemu uzyskała pseudonim „Czarna Mamba”. Wczoraj okazało się, że jej udział w programie był zagrożony.

Iwona Pavlović mogła nie pojawić się w roli jurorki tanecznego show

Można przypuszczać, że w razie, gdyby zabrakło Pavlović w polskim programie tanecznym, mógłby on nie przyciągać tak wielkiej publiczności. Podczas rozmowy z „Faktem” tancerka przyznała się, że miała okazję wyjechał do Ameryki, aby tam kontynuować swoją karierę. Jednak odrzuciła propozycję, ponieważ uważa, że jej miejsce jest w Polsce i to właśnie tutaj czuje się najlepiej.

Swego czasu dostałam propozycję, żeby uczyć w szkole tańca w San Francisco. Już wtedy w moim życiu pojawił się „Taniec z gwiazdami” i po długich namysłach odrzuciłam tę propozycję. Wolałam zostać w Polsce – mówiła Pavlović rozmowie z „Faktem”.

Jurorka dodała także, że czasami wyobraża sobie, jak wyglądałoby jej życie, gdyby zgodziła się na wyjazd do Ameryki.

Dla widzów programu to wyznanie było wielkim zaskoczeniem. Nikt nie spodziewał się, że mogliśmy już nigdy nie zobaczyć w roli jurorki „Tańca z gwiazdami” Iwonę Pavlović.

Mimo odrzucenia tak kuszącej propozycji, tancerka jest szczęśliwa. Co więcej, jest we wspaniałym związku z Wojciechem Oświęcimskim, z którym w ubiegłym roku obchodziła 10. rocznicę slubu.

W rozmowie z „Faktem” tancerka dodała, że czuje się spełniona i szczęśliwa w związku. Bardzo ceni swojego męża, który zarazem jest jej menadżerem i pomaga rozwiązwać wszelkiego rodzaju problemy.

Jak informował portal „Życie.pl”: Violetta Villas przed odejściem przeżyła ciężkie chwile. Szwagier gwiazdy przerwał milczenie

Przypomnij sobie: Podatek na psa. Ile zapłacą właściciele za posiadanie czworonogów

Portal „Życie.pl” pisał również: Do szpitala trafił uczestnik „Tańca z gwiazdami”. Okazał się w bardzo poważnym stanie