Jeden z biorących udział w programie Polsatu trafił do szpitala. Jego stan okazał się bardzo poważny – napisano na oficjalnym profilu instagramowym show.

Nikt się nie spodziewał, jednak ostatecznie po przerwie taneczny program Polsatu ponownie pokazał się na antenie. Fani cieszą się ulubionym parom, emocje osiągają najpozytywniejszych.

Tym razem jednak rzeczywiście zaskoczyli. Jeden z biorących udział w ciężkim stanie trafił do szpitala, na co sam wypowiedział się. Czy Taniec z gwiazdami będzie się zmieniał w składzie?

Taniec z gwiazdami: Sylwester Wilk trafił do szpitala

Sylwester Wilk trafił do szpitala po uczestnictwie w piątkowym odcinku. Stało się wiadomo, żema problem z nogą. Stan jest poważny.


-

Trafiłem w sobotę do szpitala. Jestem na antybiotyku. Z nogą nieco lepiej, ale nadal jest opuchnięta. Czekam na informacje co dalej – piszą na oficjalnym profilu TzG.

Kim jest Sylwester Wilk?

Sylwester Wilk jest uczestnikiem Ninja Warrior. Jeszcze przed emisją show doszło do ciężkiegowypadku, w którym stracił nogę.

-Niestety pamiętam cały wypadek. Moment uderzenia. Koziołkowanie po ulicy. Motocykl przelatujący nad głową.Pierwszą rzeczą, jaką zobaczyłem, była moja noga. Zerwana prawie całkowicie na wysokości stawu skokowego. Dalej był już tylko krzyk i wołanie o pomoc. I tutaj należą się brawa dla świadków zdarzenia. 10 sekund po wypadku stal nade mną facet z telefonem i dzwonił po karetkę – napisał w swoich mediach społecznościowych.

Sylwester pokazał swoje rezerwy siłowe. Wrócił do treningów i chce udowadniać, że życie po amputacji nie musi być gorsze. W Tańcu z gwiazdami występuje z tancerką Hanną Żudziewicz. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Jak informował portal "Życie PL": Jakie znaki zodiaku obsypią złotem września w jego drugiej dekadzie

Przypomnij sobie: Czy da się prasować bez żelazka? To możliwe, kilka mało znanych rozwiązań na gładkie ubrania

Portal "Wiesz" pisał również: Czy Polacy doczekają się zerowego podatku VAT na przejazdy koleją i komunikacją miejską? Jest taki pomysł polskich władz