I chociaż jej wizerunek nie pojawia się już tak często na stronach gazet, perypetie rodzinne do tej pory budzą niemałe zainteresowanie wśród Polaków. Sama Baeta Szydło rzadko wypowiada się na temat życia prywatnego, sprawy rodzinne stara się trzymać w sekrecie. Jednak jej sąsiedzi zdradzają szczegóły.

Beata Szydło, screen Google

Po tym, jak Beata Szydło opuściła fotel Prezesa Rady Ministrów, coraz rzadziej pojawiała się na łamach polskich gazet, jednak informacje o jej rodzinie, które wychodzą na jaw, do tej pory budzą zainteresowanie. Nie tak dawno to jej syn Tymoteusz skupił na sobie uwagę. Tym razem chodzi jednak o męża byłej premier.

Sąsiedzi Beaty Szydło zabrali głos na temat jej rodziny

Najczęściej temat Beaty Szydło pojawia się w mediach w kontekście politycznym. Jak można zauważyć, partia byłej premier na arenie zarówno krajowej, jak i międzynarodowej umiała zaskoczyć swoimi poglądami agencje prasowe skupione wokół PE. Jednak tym razem w mediach pojawiła się informacja na temat rodziny Beaty Szydło. O sekretach rodzinnych opowiedzieli w rozmowie z „Super Expressem” sąsiedzi byłej premier.

Beata Szydło, screen Google

Baeta Szydło bardzo rzadko zabiera głos na temat swojej rodziny i życia prywatnego. Jednak to nie było zbytnim problemem dla sąsiadów, którzy w wywiadzie zdradzili dziennikarzom szczegóły życia rodzinnego Beaty Szydło.

Otóż, była premier od wielu lat mieszka w miejscowości Przecieszyn. 33 lata temu wzięła ślub z Edwardem Szydło, który bardzo rzadko pojawia się przed kamerami. Dlatego sąsiedzi postanowili zdradzić kilka szczegółów na temat mężczyzny.

Uczniem był bardzo dobrym, starsi pamiętają, że uchodził za bardzo inteligentnego ucznia – wspominała dyrektor szkoły, w której naukę pobierał, a później sam nauczał Edward Szydło.

Jaki jest mąż Beaty Szydło w opinii sąsiadów

Według sąsiadów, mąż Beaty Szydło jest wspaniałym człowiekiem i kochającym mężem. Swoją pasją do historii potrafi zauroczyć każdego, z którym będzie miał możliwość porozmawiać. To niezwykle cenna cecha dla nauczyciela.

Jak informował portal „Życie.pl”: Maffashion w sesji ciążowej. Blogerka podzieliła się uroczymi zdjęciami

Przypomnij sobie: Fani są skrępowani. Izabela Trojanowska zdradza nowy szczegół ze swojej przeszłości

Portal „Życie.pl” pisał również: Ksiądz spowodował problem dla rodziny. Zaskakujące postępki, w które ciężko uwierzyć