Para długo utrzymywała w sekrecie ciążę blogerki, jednak w rozmowie z „Dzień Dobry TVN” potwierdzili wszelkie wątpliwości. Teraz Maffashion podzieliła się z internautami zdjęciami z sesji ciążowej.

View this post on Instagram

#bw #september

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

Maffashion jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Już wkrótce zostanie mamą. Julia Kuczyńska długo ukrywała ten fakt, w obawie, aby wszystko przeszło według planu. W rozmowie z „Dzień Dobry TVN” zdradziła także, że przytyła już 15 kilogramów.

Jednak to tyle, co wiadomo o oczekiwanym dziecku blogerki. Para nie zdradza ani płci, ani terminu porodu. W mediach coraz częściej pojawiają się przypuszczenia, że Maffashion będzie miała syna. Długooczekiwane dziecko pojawi się na świat już tej jesieni, a w jednym ze swoich InstaStory blogerka pokazała wyprawkę dla dziecka, m.in. łożeczko oraz wózeczek luksusowej marki.

Maffashion podzieliła się zdjęciami z sesji ciążowej

Nie tak dawno, bo dopiero pod koniec sierpnia, jedna z najpopularniejszych blogerek Polski podzieliła się na Instagramie wiadomością o tym, że szybko zostanie mamą, publikując zdjęcie, na którym pozowała w bieliznie ze sporym brzuszkiem. Fani bardzo ciepło przyjęli tę wiadomość i zasypywali kobietę komplementami i gratulacjami. Teraz blogerka dodała kolejne zdjęcie z intymnej sesji, na którym leży w łóżku w wyszukanym kostiumie i czuło gładzi ciążowy brzuch.

Bradzo bym chciała tu wszystkim z osobna ogromnie podziękować za tyle ciepłych słów, gratulacji, życzeń i wiadomości. Do dziś nie jestem w stanie odpisać każdemu. Dziękuję tu wszystkim z osobna – napisała blogerka.

Fani z radością komentują kolejne zdjęcia kobiety: „Przepiękne zdjęcia, takie subtelne”, „Kwintesencja kobiecości i szczęścia”.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

Jak informował portal „Życie.pl”: Amerykanka dowiedziała się, że jest adoptowana. Nowe fakty tej historii

Przypomnij sobie: Gienek Loska miał szansę przeżyć więcej? Szczegóły dotyczące odejścia artysty

Portal „Życie.pl” pisał również: Astrolog powiedział, które znaki zodiaku zostaną trafione