Niektórzy internauci czują się skrępowani. O co chodzi?

Na początek września przypada 40-lecie pracy artystycznej Izabeli Trojanowskiej. Tę niezwykle przyjemną datę świętowała podczas festiwalu w Sopocie. Z okazji 40-lecia pracy na scenie niebawem zostanie wydana biografia aktorki, jednak zanim książka ujrzy światło dzienne, kobieta postanowiła podzielić się odważnym wyznaniem.

Izabela Trojanowska, screen Google

Izabela Trojanowska od zawsze oczarowywała widzów swoją niezwykłą charyzmą, oprócz tego słynęła z wielkiej odwagi, o czym mogą świadczyć role, które przyjmowała. Dla przykładu, w Karierze Nikodema Dyzmy wcieliła się w rolę zakochanej lesbijki, a jedna z kultowych scen z Grażyną Baraszewską do dzisiaj pozostaje w pamięci wielu Polaków. Teraz Izabela Trojanowska zdobyła się na odwagę i podzieliła ze wszystkimi sekretem ze swego życia. Fani poczuli się zawstydzeni.

Izabela Trojanowska podzieliła się wstydliwym szczegółem swojego życia

Izabela Trojanowska, screen Google

Już niebawem ma okazać się biografia Izabeli Trojanowskiej pt. Trojanowska, w której nie brak będzie także anegdot. Jedną z nich Trojanowska podzieliła się fanami. Kobieta wyznała, że od lat otrzymuje propozycje stosunku miłosnego od kobiet. Dodała, że to trwa już od 1979 roku, od roku, w którym zadebiutowała w serialu Strachy.

I przed rolą, i po roli. I w czasie „Strachów” również. Mam sporo fanów należących do LGBT i zupełnie mi to nie przeszkadza – napisała w swojej biografii Trojanowska.

Wyznanie to z pewnością sprawiło, że teraz jeszcze więcej osób z niecierpliwością czeka na publikację biografii aktorki.

Jak informował portal „Życie.pl”: Gienek Loska zrobił kiedyś szczere wyznanie. Żałował o tym całe życie

Przypomnij sobie: Polskie władze podały nową listę państw, chodzi o zakaz lotów. Do tych państw nie udamy się samolotem

Portal „Życie.pl” pisał również: Tomasz Komenda za niedługo pozna prawdziwe życie rodzinne. Jak los zmienił jego życie