Nie da się ukryć, że tych dwoje to najgorętsza para tego roku, a w mediach niemal nieustannie można znaleźć nowe informacje o Joannie Opoździe i Antku Królikowskim. Para, która dość długo ukrywała swoją relację, znając się od wielu lat dziś bryluje na salonach i niemal cały czas zamieszcza wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Co ciekawe, w mediach od dawna huczy od plotek dotyczących tego, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie do końca zgadza się z wyborem syna i jest zaniepokojona życiem prywatnym najstarszej pociechy.

Aktorka chce, aby jej syn ułożył sobie życie i był szczęśliwy. Jednak widać, że Królikowski świetnie czuje się w towarzystwie nowej ukochanej i postanowił posunąć swój związek do przodu – Joanna Opozda spotkała się z jego rodziną! Jak wyglądała ta rozmowa?

Joanna Opozda o matce Antka Królikowskiego! Jak dogaduje się z rodziną ukochanego?

Okazuje się również, że Antek Królikowski i Joanna Opozda są bardzo harmonijnym związkiem i naprawdę dobrze się ze sobą dogadują. Aktorka zdradziła w rozmowie z serwisem Plotek, że praktycznie w ogóle się nie kłócą i działają na siebie jak melisa.

Joanna Opozda miała już okazję spotkać się z rodziną Antka i poznać jego mamę. Choć nie chce opowiadać otwarcie o relacjach z potencjalną przyszłą teściową to zdradziła pewną sytuację z ostatnich dni.

– Przywiozłam mamie Antka śliwki, jabłka i pomidory od moich rodziców. Wydaje mi się, że bardzo się polubiłyśmy. To zaskakujące, bo kończyłyśmy tę samą szkołę, jesteśmy aktorkami i świetnie mi się rozmawia z jego mamą, mamy naprawdę dobry kontakt – wyznała w rozmowie z serwisem Plotek.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda) on

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK BĘDZIE MUSIAŁ PŁACIĆ ŻONIE ALIMENTY? SENSACYJNE FAKTY, WYSZŁY NA JAW, PRZYZNAŁ SIĘ SAM SYN KRÓLA DISCO POLO

Przypomnij sobie: SENSACYJNE WYZNANIE ANNY KALCZYŃSKIEJ! PREZENTERKA ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ, DLACZEGO KINGA RUSIN ODESZŁA Z „DZIEŃ DOBRY TVN” PO 15 LATACH

MAGDA MOŁEK PODJĘŁA OSTATECZNĄ DECYZJĘ, TO KONIEC! PO SZESNASTU LATACH NASTĄPIŁO ROZSTANIE, „WŁAŚNIE NASZE DROGI SIĘ ROZESZŁY”