Brat Agaty Dudy nie często rozgłasza o swoim życiu prywatnym, natomiast udziela wiele czasu swojej karierze artystycznej. Jakub Kornhauser postanowił na rzadki wywiad, w którym otwiera wiele prywatności. Zdradził niektóre fragmenty, do tej pory zostające tajemnicą. Większość obywateli Polski będą zdziwieni poznając nowe fakty. W wywiadzie poszło też o teściowym prezydenta, ojca Agaty Dudy.


Pisarz raczej jest zdania ostatecznie jak można rzadziej pojawiać się w mediach. Poza codziennej działalności zawodowej pokazał się w całkiem odwrotnym od polityki pośród wywiadów. Przeczytają niektóre fragmenty z jego wywiadu wiele osób może bardzo się zdziwić. Polacy nie spodziewali się poznać ojca Agaty Dudy z tej strony.


Wywiedźże brata Agaty Dudy spowodowała, że rodzina Kornhauserów po raz kolejny okazała się w w centrum uwagi. Unikalność polega nie na poczynaniach pierwszej damy, ale na tym jak przeszło dzieciństwo Jakuba Kornhausera. W mediach kiedyś pojawiły się odpowiedzi o dramatycznych wspomnieniach z dzieciństwa żony prezydenta, ostatnio media obiegły wiadomości o tym, co pamięta z najmłodszych lat brat Agaty Dudy. Czy wyraził zgodę ojciec Julian Kornhauser na fragmenty które udostępnił jego syn?

Jakub KorhnauserPostanowił wypowiedzieć się i udostępnił wiele z życia prywatnego
Jakub Kornhauser dość rzadko zabiera głos publicznie, jednak teraz zdecydował opowiedzieć o rzadkich prywatnych historii z życia osobistego. Właśnie zdradził jeszcze wtedy były to sytuacje bardzo wstydliwe dla ojca, dlatego chociaż nie wiadomo jak zareagował na rewelacje ujawnione w wywiadzie, można podejrzewać, iż nie jest zadowolony z całej sytuacji.
- Gdy byłem mały, tata zabierał mnie na wycieczki, on jechał na gigantycznej damce sprowadzonej z Indii. Bolała go pupa od twardego siodełka, podkładał sobie jaśka. Gdy spotykał znajomych, próbował go ukryć, było mu głupio - przyznał szczerze brat Agaty Dudy w "Tygodniku Powszechnym". Wywiad pojawił się w mediach i cytowana jest chociażby przez SuperExpress. Pod takim względem Julian Kornhauser wygląda całkiem inaczej od tego, do którego przywykliśmy. Jakub Kornhauser zabiera głos bardzo rzadko, ale coraz powoduje rzeczywiste zaskoczenie.


Jakiś czas temu brat Agaty Dudy nie szczędził gorzkich słów szwagrowi
Jakiś czas temu Jakub Kornhauser wyjaśnił, że to w jaki sposób urząd prezydenta sprawuje jego szwagier jest dla niego wielkim rozczarowaniem. Sam otwarcie przyznał, że nie oddał na niego głosu i nie żałował własnemu postanowieniu.

Jak informował portal "Życie PL": Daniel Martyniuk będzie musiał płacić żonie alimenty? Sensacyjne fakty, wyszły na jaw, przyznał się sam syn króla disco polo

Przypomnij sobie: Czy da się prasować bez żelazka? To możliwe, kilka mało znanych rozwiązań na gładkie ubrania

Portal "Wiesz" pisał również: Czy Polacy doczekają się zerowego podatku VAT na przejazdy koleją i komunikacją miejską? Jest taki pomysł polskich władz