Według informacji przekazanych przez portal Biznes Info, dziś klienci ING Banku Śląskiego napotkali na poważne problemy w związku z dostępem do swojego konta.

Klienci jednego z banków napotkali dziś na poważny problem!

Okazuje się, że poważna awaria jaka wystąpiła w ING Banku Śląskim dotyczy nie tylko dostępu do kont poprzez bankowość elektroniczną oraz mobilną, ale także dostępu do systemu maklerskiego! Klienci byli przerażeni, kiedy nie mogli zalogować się na swoje konta.

- Nie można zalogować się do serwisu ING cały czas jest komunikat o błędnym haśle. To samo z aplikacją mobilną, loguje się odciskiem palca komunikat o błędnym haśle. Infolinia banku martwa jest komunikat, że nie można wykonać połączenia – poinformował portal Bakier, jeden z klientów Banku ING.

Kiedy sytuacja wróci do normy?

Jak się okazuje, to awarii doszło tuż po godzinie 8 rano. Co więcej, zaledwie dwa dni temu także w ING Banku Śląskim miała miejsce awaria modułu Makler. Klienci są coraz bardziej zniecierpliwieni i niezadowoleni.

Na ten moment nie jest wiadomo kiedy uda się usunąć awarię, bowiem bank nie przekazał żadnych informacji w tej sprawie. Zaniepokojeni klienci próbują dodzwonić się na infolinię, jednak ta jest praktycznie nieosiągalna.

Nie da się ukryć, że klienci banku ING są bardzo niezadowoleni, nikt bowiem nie lubi, kiedy nie ma dostępu do swojego konta i zgromadzonych na nich pieniędzy. Szczególnie w chwili, kiedy dostęp ten jest niezbędny do załatwienia ważnych spraw.

ING / YouTube:  Finance & Banking Explained
ING / YouTube: Finance & Banking Explained

Jak informował portal "Życie PL": ZNANE GWIAZDY RÓWNIEŻ MOGĄ LICZYĆ NA WALORYZACJĘ SWOICH ŚWIADCZEŃ. ILE WYNIESIE EMERYTURA TERESY LIPOWSKIEJ I INNYCH SENIORÓW ZNANYCH Z EKRANÓW

Przypomnij sobie: BENEDYKT XVI ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WYJAWIENIE PRAWDY NA TEMAT SWOJEGO PRZEJŚCIA NA EMERYTURĘ. PAPIEŻ EMERYT SKOMENTOWAŁ TAKŻE OBECNEGO PREZYDENTA USA

Portal "Życie PL" pisał również: EWA BILAN-STOCH I KAMIL STOCH WYDAJĄ SIĘ BYĆ IDEALNĄ PARĄ. CIĘŻKO UWIERZYĆ W TO, JAKA JEST RÓŻNICA WIEKU W ICH ZWIĄZKU. ILE LAT MA ŻONA SKOCZKA

Pisaliśmy również o: PRZYJACIÓŁKA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO WZRUSZYŁA DO ŁEZ SŁOWAMI NA TEMAT UWIELBIANEGO AKTORA. MINĄŁ ROK, A WSZYSCY WSPOMINAJĄ BO BARDZO CIEPŁO