Ostatnio na plaży w Międzyzdroju wydarzyła się prawdziwa walka. W niedzielę ogromny dzik zaczął walkę przeciw dwom psom, których właścicieli trzymały na smyczy.

O niezwykłej sytuacji napisał portal polsatnews.pl. Pan Darek informował, jak spotkał dzików na plaży w Międzyzdrojach. Przebywając na molo zabrzmiał gwizdek ratownika. Pierwszą myślą była taka, że ktoś się topi. Aczkolwiek wkrótce zwrócił uwagę, że ratownik ostrzega ludzi przed dzikami! W rozmowie z polsatnews.pl pan Darek powiedział, że dziki spacerowały wokół koszy na śmieci. Natomiast najbardziej ogromny z dzików nie był zbyt zainteresowany odpadkami i skierował swój szlak do dwóch psów. Ich właściciele stanąli na drodze między zwierzakami. Gdy dzik napadł na psy, ich właściciela zaczęła krzyczeć - informuje pan Darek.

pixabay.com

Z wiadomości podanych przez polsatnews.pl smycz wziął stojący obok mężczyzna i próbował ratować psów.

Moment zagrożenia musiała przeżyć kobieta, która blisko walczących dzików spacerowała z wózkiem, w którym było male dziecko.

Jak informował portal "Życie PL": Rząd zapowiada niesamowite zmiany w Kodeksie pracy. Czy pojawią się wyższe pensje i nowe urlopy

Przypomnij sobie: Surrealistyczne zjawisko. Wywiad Natalii Kukulskiej z Anną Jantar podczas opolskiego festiwalu

Portal "Wiesz" pisał również: Michał Żebrowski nie będzie już doktorem Falkowiczem w „Na dobre i na złe”? Sensacyjne doniesienia o odejściu aktora z serialu