Lato w 2020 roku mogło być i lepsze w stosunku pogody. Częste ulewne deszcze i chłodne dni to nie są idealne warunki pogodowe, na które liczyli Polacy spędzające wakacje w kraju. Na pewno pogoda wszystkim dała się we znaki.


Jasnowidz Jackowski prognozuję warunki pogodowe na sezon zimowy 2020. Polacy będą zaskoczeni
Podczas audycji na YouTube, widzowie Krzysztofa Jackowskiego pytają go na różne tematy, na co jasnowidz odpowiada na żywo, w czasie rzeczywistym. Najczęściej pytania powstają na temat polityki, zdrowia, COVID-19, osób zaginionych czy pogody.
Niedawno w trakcie spotkania online zapytano o to, jaka będzie pogoda zimą 2020?


- Pani Ewa pyta jaka będzie zima w tym roku – przeczytał jasnowidz. - Jakie lato w tym roku, powiedziałem, że będzie kapryśne i brzydkie. Nawet gdyby teraz zaczęło mocniej świecić słońce, to i tak takie lato nam w głowie zostanie. Bo już połowa lata przeszła i było kapryśne i brzydkie.
Zima 2020 zgodnie z widzeniem jasnowidza Jackowskiego?
- Zima? Będzie ponura i łagodna – mówił Jackowski. - Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna.
Krzysztof Jackowski, nie rzadko podczas audycji ma wizje. To odbyło się i teraz.
- Lipiec, sierpień – szeptał i wyjaśnia: - Wiecie jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy się taka lokalna powódź duża. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie.

Jak informował portal "Życie PL": Rząd zapowiada niesamowite zmiany w Kodeksie pracy. Czy pojawią się wyższe pensje i nowe urlopy

Przypomnij sobie: Surrealistyczne zjawisko. Wywiad Natalii Kukulskiej z Anną Jantar podczas opolskiego festiwalu

Portal "Wiesz" pisał również: Michał Żebrowski nie będzie już doktorem Falkowiczem w „Na dobre i na złe”? Sensacyjne doniesienia o odejściu aktora z serialu