Mało kto też wie o tym, że piosenkarka ma przyrodniego brata, z którym przez dłuższy czasnie pozostawała w najlepszych relacjach. W jednym z wywiadów Piotr Kukulski wyjawnił niewiarygodne fakty o przeszłości. Prawie nikt o tym nie wiedział.

Mąż Anny Jantar, Jarosław Kukulski, oprócz ich wspólnej córki Natalii, miał syna z drugiego małżeństwa. Natalia i Piotr przez dłuższy okres pozostawali w chłodnych relacjach. Niedawno 31-latek ujawnił informację, o której większość osób mogło nie wiedzieć.

brat Natalii Kukulskiej, screen Google

Natalia Kukulska ma przyrodniego brata

Po tragicznej katastrofie, w której zginęła Anna Jantar, jej mąż Jarosław związał sie z Moniką Borys, z którą wychowywał syna Piotra. W młodym wieku chłopak próbował zostać raperem, jednak plan nie powiódł się. Co do Natalii, przyrodniej siostry, nigdy nie odczuwał ciepłych uczuć, a wręcz przeciwnie – pozostawali w chłodnych stosunkach.

W wywiadzie dla „Super Express” Piotr Kukulski wspomniał o swoich 18. urodzinach, na które dostał w prezencie kabriolet i od razu udał się, aby go przetesować. Wtedy cudem uniknął śmierci.

Dachowałem 6 razy. Oczywiście jechałem bez dachu, pałąk pasażera się złamał, a mój nie i tylko dlatego żyję. Miałem skórę zdjętą z głowy, straciłem dwa litry krwi – wyznał 31-latek.

Natalia Kukulska z bratem, screen Google

Po tym wypadku chłopak zamieszkał z ojcem, którym opiekował się do końca życia. W tym czasie zmienił swoje nastawienie do życia i przemyślał wiele rzeczy.

Po tym wszystkim zamieszkałem z tatą na stałe, bo wiedziałem, że on woli mieć mnie przy sobie. Był rozwiedziony z moją mamą, chorował na serce, potem doszły dializy i okazało się, że ma tętniaka aorty brzusznej – mówił Piotr Kukulski w rozmowie s „Super Expressem”.

Natalia Kukulska z bratem, screen Google

Dopiero w 2010 roku po odejściu taty zwaśnione rodzeństwo pogodziło się. Utrata bliskiego człowieka sprawiła, że pogrążeni w smutku Piotr i Natalia zbliżyli się. O relacjach z przyrodnią siostrą 31-latek wspominał:

Są serdeczne. Rozumiemy się i współpracujemy. W sobotę o 11.00 wspólne odsłonimy gwiazdę naszego taty w Opolu, a wieczorem podczas Festiwalu Piosenki Polskiej, w amfiteatrze odbędzie się koncert poświęcony Jarosławowi Kukulskiemu i Annie Jantar. Wiem, że szykują się niespodzianki z użyciem najnowszej techniki komputerowej i hologramu, sam jestem ciekaw jak wypadnie całość.

Jak informował portal „Życie.pl”: List od męża Anny Jantar. Słowa, które Jarosław Kukulski skierował do małżonki, są niezwykle wzruszające

Przypomnij sobie: Wyniki konkursu na największy przebój. Widzowie są oburzeni

Portal „Życie.pl” pisał również: Niszczycielskie burze nad Polską. Służby ratunkowe wyjechały na pomoc