Courtney i Philip Garrett z Nowego Orleanu pragnęli zostać rodzicami. Niestety bezskutecznie starali się o potomstwo kilka lat. W końcu para postanowiła spróbować metody in vitro.

To pierwszy taki przypadek na świecie

Para z owego Orleanu marzyła o gromadce dzieci. Niestety ich marzenia legły w gruzach, gdy bezskutecznie starali się o potomstwo już kilka lat. Finalnie zdecydowali się na metodę in vitro.

Na kolejnej wizycie u lekarza Courntey i Philip usłyszeli szczęśliwe wieści, spodziewali się trojaczków. Co ciekawe, para zagnieździła dwa zarodki, jednak jeden z nich się podzielił.

Para powitała na świecie dwóch bliźniaków jednojajowych oraz dziewczynkę. Okazuje się, że siedem lat później mieli kolejny powód do radości.

Lekarze przecierali oczy ze zdumienia

Po siedmiu latach para ponownie spróbowała zajść w ciążę wykorzystując metodę in vitro. Byli prawdziwymi szczęściarzami, ponownie im się udało.

Mało tego, na badaniu USG okazało się, że Courtney ponownie nosi w sobie trzy maleństwa. Co ciekawe, kolejne trojaczki powstały zarówno poprzez naturalne, jak i sztuczne zapłodnienie.

Kobieta zaszła niemal w tym samym czasie z jednym dzieckiem w sposób naturalny, natomiast z bliźniakami jednojajowymi dzięki metodzie in vitro. Przypadek ten zszokował lekarzy, ponieważ nigdy wcześniej nie doszło do podobnej sytuacji.

Courntey i Philip są prawdziwymi szczęściarzami. Parze udało się zrealizować marzenia i mają cuowną, ogromną rodzinę.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE