Fani Sławomira Świeżyńskiego byli o niego niezwykle zmartwieni w ostatnim czasie. Sytuacja zdrowotna lidera Bayer Full nie była dobra, a trzeba przyznać, ze to prawdziwy twardziel, bo dał sobie radę z naprawdę skomplikowaną i niezwykle inwazyjną operacją.

Gwiazdor disc polo jest bowiem po drugim wszczepieniu endoprotezy biodra! To schorzenie jest typowe dla seniorów i osób w podeszłym wieku, ale zdarza się również i młodszym. Jak teraz czuje się gwiazdor? Coraz lepiej i postanowił napisać piosenkę o swoich trudnych przeżyciach!

Sławomir Świeżyński przeżył niezwykle trudną operację i to dwa razy! Postanowił napisać o tym piosenkę!

Autor takich hitów jak „Wszyscy Polacy” czy „Majteczki w kropeczki” przeszedł dwie operacje ortopedyczne , związane z wymianą stawu biodrowego na wszczep endoprotezy biodra. Drugi zabieg miał miejsce kilka miesięcy temu, 2 marca, jednak lider Bayer Full zdecydował się powiedzieć o tym dopiero teraz.

- Na zdrowie nie narzekam. Czuję się świetnie. Nowe bioderka mi służą. Doskonale się spisują. Już jestem w pełni sprawny. Operację przeszedłem w okresie postu, czyli tak jak sobie to wcześniej zaplanowałem. Potem były małe mankamenty z rehabilitacją, bo nie chciano wpuszczać ludzi do szpitala, ale w rezultacie udało mi się skorzystać z pomocy fizjoterapeutów – tłumaczy „Super Expressowi” Sławomir Świerzyński.

Przez zabieg operacyjne Sławomir Świeżyński sporo schudł, a skutkiem całej procedury jest minus 18 kilogramów na wadze! To również pozytywna sprawa, jeśli chodzi o trwałość endoprotezy. Lider Bayer Full już zapowiedział, że za chwilę będzie można usłyszeć nowe piosenki zespołu.

Co ciekawe, Sławomir Świeżyński zapowiedział, ze wśród nich znajdzie się utwór o koronawirusie!

Kolejny przebój wykonany w mrągowskim amfiteatrze na koncercie "Wakacyjna Trasa Dwójki". Zobaczmy to i pośpiewajmy jeszcze raz - "Lepiej było, lepiej było" :)

Posted by Bayer Full on Thursday, August 27, 2020

Jak informował portal "Życie PL": INTERNAUCI NIE MIELI LITOŚCI DLA ROBERTA MAKŁOWICZA. OSTRA KRYTYKA KUCHARZA-PODRÓŻNIKA, NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE SPOTKA GO COŚ TAKIEGO

Przypomnij sobie: POTĘŻNY ZWROT AKCJI W „M JAK MIŁOŚĆ”! CZY JOASIA CHODAKOWSKA JEDNAK NIE ZOSTANIE MAMĄ? SYTUACJA BARDZO SIĘ SKOMPLIKUJE, FANI NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Portal "Życie PL" pisał również: MARYLA RODOWICZ MA OGROMNE PROBLEMY FINANSOWE? ARTYSTKA ZDRADZA SENSACYJNE INFORMACJE O SWOIM STANIE POSIADANIA, TO AŻ TRUDNE DO UWIERZENIA