– Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko co jest we mnie najpiękniejsze – napisała we wtorek 1 września wieczorem Beata Kozidrak w mediach społecznościowych. O sprawie informuje Fakt.

To wielki dramat piosenkarki, która była niezwykle zżyta ze swoją mamą i z którą miała jak najlepszy kontakt. Beata Kozidrak przekonuje, że to właśnie zmarła mama przekazała jej wszystko, co najlepsze w życiu – talent, siłę, urodę i wiarę w siebie i sukces.

– Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cie Mamo i bardzo tęsknie za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie – napisała w wyciskającym łzy wpisie. Fani nie mogą uwierzyć w dramat piosenkarki, od razu usłyszała wiele słów wsparcia.

Zmarła mama Beaty Kozidrak, przed wokalistką trudny okres żałoby. Artystka była niezwykle zżyta z matką

To wielka tragedia dla wokalistki, która zawsze z wielką radością wracała do rodzinnego Lublina, gdzie mieszkali rodzice Beaty Kozidrak. Wokalistka była najmłodszym dzieckiem. Jak podkreślała niegdyś w rozmowie z Galą, choć jej dom nie był bogaty to niezwykle szczęśliwy, a osobą, która nadawała ciepła, serdeczności i miłości była przede wszystkim mama. Tata Beaty Kozidrak był inżynierem budowlanym i często wyjeżdżał w delegacje.

Okazuje się, że to właśnie po mamie Beata Kozidrak otrzymała w spadku nie tylko głos, ale piegi i niesamowite nogi! Mama Beaty Kozidrak przed ciążą była bardzo chora i wokalistka mogła nie przyjść na świat! Jednak mimo problemów, zdecydowała się urodzić.

- Za każdym razem, kiedy się z nią widzę, dziękuję jej, że jestem – wyjaśniała w rozmowie z Galą.

Niestety, zmarła mama piosenkarki przez lata cierpiała na problemy ze wzrokiem i pamięcią. Mimo choroby była przy córce w momencie wielkiej próby – jej rozwodu kilka lat temu z Andrzejem Pietrasem. Śmierć mamy dla Beaty Kozidrak to wielki cios, jednak jej bliscy i fani z pewnością nie zostawią jej nawet na chwilę.

Jak informował portal "Życie PL": JAK RADOSŁAW MAJDAN DOGADUJE SIĘ Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ODKĄD HENIO JEST NA ŚWIECIE DOSZŁO DO ZUPEŁNEJ ZMIANY

Przypomnij sobie: CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA? MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYJAWIŁ TAJEMNICĘ PŁCI PIĄTEGO DZIECKA! WIADOMO RÓWNIEŻ, JAKIE IMIĘ WYBRANO

Portal " Życie PL" pisał również: SMUTNE WIEŚCI PRZEKAZAŁA IWONA WĘGROWSKA. WOKALISTKA W SYTUACJI, KTÓREJ NIE CHCE PRZEŻYĆ ŻADNA KOBIETA, CHODZI O DZIECKO