Na swoim Instagramie kobieta opublikowała zdjęcie syna. Internauci są zachwyceni kreatywnością.

Alicja Bachleda-Curuś nie należy do gwiazd, które chętnie dzielą się szczegółami życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kobieta z ostrożnością podchodzi do tego zadania. W wywiadach unika tematu rodziny, a na jej profilach pojawiają się zwykle tematy związane z projektami zawodowymi.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie syna w halloweenowym przebraniu

Aktorka jest mamą Henry'ego, ojcem którego jest Colin Farrell. Chociaż aktorzy nie są w związku, wychowaniem syna zajmują się wspólnie.

Nam udało się rozstać w przyjaźni, więc te nasze kontakty były bardzo pozytywne i radosne. Teraz jak z rozmawiam z Heniem, to widzi same pozytywy w tym, że ma dwa domy, dwa sety prezentów na święta, na urodziny. Taki spryciarz. Staraliśmy się nigdy nie dać Heniowi odczuć, że czegoś mu brakuje. Wypełnialiśmy tę potencjalną lukę dużą dawką miłości i atencji, uwagi –mówiła Alicja w rozmowie z „Baby by Ann”, którą cytuje „jastrzabpost.pl”.

Aktorka bardzo często publikuje zdjęcia syna, chociaż starannie ukrywa jego twarz. Ostatnią fotografią podzieliła się w Halloween – jej syn Henry siedzi na tarasie przy szklanym stole. Chłopiec jest zwrócony w stronę objektywu, jednak i tym razem nie widać jego twarzy, ponieważ zasłania ją lampion z dyni.

Alicja zauważa, że w tym roku Dzień Duchów wygląda zupełnie inaczej, jednak to nie przeszkadza im dobrze się bawić.

Nie takie szczęśliwe Halloween dla dzieci w tym roku, ale muszę to powiedzieć – kocham to – dodała aktorka.

screen Instagram @alicjabc

Jak informował portal „Życie.pl”: Thomas Markle próbuje namówić córkę do spotkania. Dlaczego Meghan nie chce widzieć swojego ojca

Przypomnij sobie: "Rolnik szuka żony". Paweł postanowi na pierwszy krok. Co na to Magda? Kandydaci wrzą z rywalizacji

Portal „Życie.pl” pisał również: Jak wyglądała stylizacja halloweenowa rodziny Małgorzaty Rozenek. Celebrytka pokazała się zdjęciam