Tak też było tym razem. Celebrytka zaznacza, że ani chwili się nie wahała – wiedziała od razu, w jakim stroju wystąpi.

Od jakiegoś czasu fani Małgorzaty Rozenek zauważyli, że kobieta mniej angażuje się w media społecznościowe. Podejrzewają, że przyczyną tego jest choroba jej męża, który kilka tygodni temu zaraził się koronawirusem i trafił do szpitala, a celebrytka z kolei została sama z trójką dzieci na kwarantannie. Na szczęście, stan zdrowia Radosława Najdana wrócił do normy i rodzina jest już w komplecie.

Małgorzata Rozenek w niezwykłej stylizacji halloweenowej

Mimo że Małgorzata od dłuższego czasu zmuszona jest przebywać w domu, nie pozostaje obojętna wobec sytuacji w kraju, która została wywołana wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. Na swoim profilu na Instagramie kobieta dała wyraz swej solidarności z protestującymi.

W związku z zaistniałą sytuacją, Małgorzata Rozenek postanowiła, że tegoroczny Halloween umieści w kontekście aktualnych wydarzeń. Na jej profilu pojawiły się zdjęcia całej rodziny przebranej w kostiumy bohaterek serialu Opowieść podręcznej, który powstał na podstawie książki Margaret Atwood.

Swój wybór kobieta komentowała słowami:

Przypadek? Nie sądzę. Uwielbiamy halloweenowe przebieranki, ale w tym roku nie mieliśmy wątpliwości jakie powinno być tegoroczne przebranie. Kwarantanna sprzyja rozmowom z dziećmi o książkach, o filmach, polityce i sprawach społecznych, bo w kraju, w którym chore dzieci przestają interesować rządzących z chwilą narodzenia, a kobiety zmusza się do rodzenia śmiertelnie zniekształconych dzieci skazując i ją i je na niewyobrażalne cierpienie, w kraju tak dotkniętym II Wojną Światową, naziole nazywają się patriotami, deklarując ogromną odwagę i prawie gotowość do oddania życia za ojczyznę, jednocześnie boją się pod hejterskim komentarzem podpisać imieniem i nazwiskiem, tylko taki strój nam przyszedł do głowy.

W dalszej części wpisu Rozenek poprosiła osoby, „miłujące Boga, ale zapominające o umiłowaniu bliźniego” o pozostawienie komentarza.

I znów, zachęcam wszystkich tych miłujących Boga, ale zapominających o umiłowaniu bliźniego, kochających płody, a nienawidzących człowieka, mających Boga, Honor i Ojczyznę na ustach, a w ręku pałki do bicia kobiet i słabszych, o pozostawianie swoich wpisów i komentarzy. W nich, niby mówicie o mnie, a tak naprawdę najwięcej mówicie o sobie – kontynuowała celebrytka.

Na końcu wpisu dodała hasztag #nolitetebastardescarborundorum, pochądzący z serialu Opowieści podręcznej.

Jak informował portal „Życie.pl”: Kamil Stoch odważył się na szczere wyznanie. Trudno w to uwierzyć

Przypomnij sobie: Monika Zamachowska zwróciła się do władz z prośbą pootwierać gastronomie. Dziennikarka na proteście z banerem

Portal „Życie.pl” pisał również: Julia Wróblewska podzieliła się fotografią z protestu, co spowodowało wiele kontrowersyjnych odpowiedzi. Młoda gwiazda postanowiła odpierać walkę