Następny odcinek show obejrzymy już pojutrze. Co odbędzie się między uczestnikami? Paweł zamiera się zbliżyć się do Magdy.


Na razie trwa siódma edycja show "Rolnik szuka żony". Po każdym nowym odcinku biorące udział bliżej się poznają, a stosunki więcej się wrzą. Zwrócimy uwagę, że generalnym zadaniem programu jest nic innego, jak poszukiwanie partnera lub partnerki dla stosunków.


W zeszłym odcinku Magda zrezygnowała z Mateusza. I właśnie to ona jako pierwsza powiadomiła biorącego udział o swoim postanowieniu, Mateusz zgodził się z nią, że nie starcza im wspólnych tematów dla rozmów. Przy tym wszystkim potwierdziły się plotki fanów w sprawie tego, że Mateusz uczestniczył w show wyłącznie dla zabawy. Wbrew związek rozszedł się bez problemów.


"Rolnik szuka żony". Paweł postanowi na pierwszy krok. Co na to Magda?


Niedawne postanowienie Magdy spowodowało, że zawrzało się zmaganie między Adamem i Pawłem. Do tej pory wydawało się, że wszyscy z trójki nie są w show po znalezienie kochanej, a tylko dla przedniej popularności.

Z kolejnego zwiastuny wynika, że w następnym odcinku to Paweł postanowi na pewny znaczący krok, który zbliży go i pocieszy Magdę. Ona właśnie będzie wątpiła, czy postępki uczestnika są całkiem szczere.
"Nie czuję, żeby to było takie po prostu szczere, prosto z serca" - ujawniła Magda.

Jak informował portal "Życie": Chory na koronawirus zbiegł z karetki. Służby rzuciły się w ślad za mężczyzną. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat więżenia