Po urodzeniu u dwumiesięcznej Charly zdiagnozowano głęboki ubytek słuchu. Nigdy nie słyszała głosu matki, dopóki niedawno nie założyła aparatów słuchowych.

Jej mama, Christy Keane, udostępniła film, na którym Charly reaguje na to, jak powiedziała do niej „kocham cię” po założeniu aparatów słuchowych.

Kiedy Christy powiedziała Charly „kocham cię”, urocza dziewczynka pokazała niesamowite emocje, gdy w końcu po raz pierwszy usłyszała głos matki.

Może dziewczynka ma zaledwie dwa miesiące, ale jej wyraz twarzy mówi więcej niż tysiąc słów; ona też kocha swoją mamę!

Mała Charly próbowała powstrzymać łzy, słysząc po raz pierwszy głos matki.

Dwumiesięczna dziewczynka po raz pierwszy usłyszała „kocham cię” od swojej mamy. To zasługa aparatu słuchowego!

Wszystko wydawało się normalne, kiedy Charly się urodziła. Była zdrową dziewczynką, ale rodzice małej wkrótce zrozumieli, że coś jest z nią nie tak, gdy nie reagowała na hałasy i głosy. Zdając sobie z tego sprawę, jej rodzice zabrali ją na badanie słuchu, a wyniki były druzgocące – jej słuch jest uszkodzony i musi używać aparatów słuchowych.

Christy Keane powiedziała, że ​​żaden z członków rodziny jej i męża nie ma historii z uszkodzeniem słuchu. Niemniej jednak była wdzięczna losowi, że ​​Charly jest piękną i zdrową córeczką, a bycie głuchym nie przeszkodzi jej w osiągnięciu tego, co najlepsze w jej życiu.

„To szokująca, ale nie smutna wiadomość. To słodkie dziecko jest piękne i zdrowe i zdolne do osiągnięcia wszystkiego, czego chce w życiu, a my do tego dopilnujemy!” – mówi mama dziewczynki.

„Nie sądziliśmy, że cokolwiek usłyszy, więc to było bardziej niesamowite, niż mogę to wyrazić słowami. Jej droga do używania implantów i rozwoju mowy jest niesamowita!” – Christy napisała na swoim Instagramie.

Wideo z maleńką dziewczynką, która reaguje na cudowne słowa swojej mamy zdobywa wielką popularność w Internecie. Na Youtubie nagranie obejrzano już 55 milionów razy!

Jak informował portal "Życie PL": DO CZEGO MOŻE PRZYDAĆ SIĘ PASTA DO ZĘBÓW? DOMOWE ROZWIĄZANIA Z JEJ UŻYCIEM ZNAŁY JUŻ NASZE BABCIE, PRZYDA SIĘ NIE TYLKO DO HIGIENY JAMY USTNEJ

Przypomnij sobie: WYSZŁA ZA MĄŻ, CHOĆ KOCHAŁA INNEGO? GŁĘBOKO ZASTANAWIAJĄCE NAGRANIE ZE ŚLUBU TRAFIŁO DO SIECI, CO WCIĄŻ MOŻE ŁĄCZYĆ PANNĘ MŁODĄ I JEJ DAWNĄ MIŁOŚĆ

Portal "Życie PL" pisał również: LEPIEJ SZCZEGÓLNIE UWAŻAĆ PODCZAS ROZMÓW TELEFONICZNYCH Z TELEMARKETERAMI. NOWE DZIAŁANIE OSZUSTÓW, JEDNO WYPOWIEDZIANE SŁOWO I PO NAS