W brytyjskiej rodzinie królewskiej nieustannie pojawiają się różnorodne kontrowersje. Od pewnego czasu jej członkowie nieustannie obecni są na pierwszych stronach gazet, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie.

O co chodzi tym razem?

Jak podaje portal Plotek, od długiego już czasu nie milkną domysły na temat tego, kto faktycznie jest ojcem księcia Harry’ego. Czy jest nim książę Karol czy może kochanek księżnej Diany – James Hewitt? Warto przypomnieć, że księżna oficjalnie potwierdziła swój romans z nauczycielem jazdy konnej.

Wiele osób wskazuje na fakt, że zarówno książę Harry, jak i James Hewitt są do siebie do złudzenia podobni. Obaj panowie mają rudy kolor włosów, a także praktycznie identyczne rysy twarzy. Eksperci zaznaczają jednak, że nie ma wątpliwości co do tego, że ojcem księcia Harry’ego jest książę Karol.

Jaka jest prawda?

Co więcej, jakiś czas głos na ten temat zabrał sam James Hewitt. Mężczyzna z całą stanowczością zaprzeczył doniesieniom wskazującym na to, że jest ojcem księcia Harry’ego.

- Naprawdę nie ma żadnej możliwości, bym był ojcem Harry'ego. Mogę absolutnie zapewnić, że nie jestem. Trzeba przyznać, że rude włosy są podobne do moich i ludzie mówią, że wyglądamy podobnie - wyznał James Hewitt podczas rozmowy z Sunday Mirror, która miała miejsce w 2002 roku.

Mężczyzna dodał, że faktycznie jego romans z księżną Dianą trwał bardzo długo, jednak kiedy się poznali, to Harry był już niemowlakiem. Niemożliwe jest zatem, aby książę był dzieckiem James'a Hewitt'a.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy faktycznie można być pewnym, że to książę Karol jest ojcem księcia Harry’ego?

Jak informował portal "Życie Polska": TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Przypomnij sobie: DOROTA RABCZEWSKA OTRZYMAŁA PROKURATORSKIE ZARZUTY! DODA TŁUMACZY SWOJĄ SYTUACJĘ NA INSTAGRAMIE. PROKURATURA POSTANOWIŁA WYDAĆ SPECJALNE OŚWIADCZENIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KONTROWERSYJNA SYTUACJA W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY"! WIDZOWIE SĄ ZASKOCZENI TAKIM OBROTEM SPRAW