Jak informuje serwis Lelum, podczas ostatniego wydania programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN” doszło do powalających scen. Widzowie kompletnie się tego nie spodziewali i nie wiedzieli, jak skomentować zachowanie prowadzących, czyli Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera.

Co się stało? Nagle w stduiu „DDTVN” między prezenterami a zaproszonym gościem wywiązała się bitwa i to nie byle jaka, bo na poduszki! Potyczka tak się rozkręciła, że w jej trakcie mocno oberwał Filip Chajzer. Dlaczego do niej doszło?

Bitwa na poduszki w studiu „Dzień Dobry TVN”! Prowadzący i zaproszony gość odbyli bitwę na poduszki. Widzowie kompletnie zaskoczeni!

Na antenie „Dzień Dobry TVN” wielokrotnie dochodziło doi zaskakujących i mocno zabawnych sytuacji, w tym m.in. prześmiesznych przejęzyczeń, w których królują Marcin Prokop i Dorota Wellman. Tym razem jednak niezwykle śmieszna sytuacja przypadła w udziale Małgorzacie Ohme i Filipowie Chajzerowi.

Między parą prowadzących, a zaproszonym gościem, którym był Qczaj, znany trener motywacyjny doszło do bitwy na poduszki! Na samym początku wejścia wszystko przebiegało bez zarzutu, jednak w pewnym momencie ekspert od ćwiczeń chwycił za umieszczone w studiu poduszki i ruszył na Małgorzatę Ohme. Najpierw Filip Chajzer tylko sędziował, a później sam dał się wciągnąć w potyczkę. Chajzerowi mocno się oberwało!

Oczywiście wszystko przebiegało w bardzo radosnej i zabawnej atmosferze, a widzowie śmiali się do rozpuku przed telewizorami.

Jak informował portal "Życie Polska": POLSKI RZĄD PODJĄŁ NIEZWYKLE WAŻNĄ USTAWĘ DLA OBRONNOŚCI NASZEGO KRAJU. WIADOMO JUŻ, CZY MĘŻCZYŹNI W POLSCE BĘDĄ MUSIELI SIĘ PODDAĆ POBOROWI DO WOJSKA

Przypomnij sobie: KASIA TUSK PO RAZ PIERWSZY POKAZAŁA TWARZ MŁODSZEJ CÓRECZKI W SIECI! FANI BLOGERKI DOSŁOWNIE WPADLI W ZACHWYT. ZDJĘCIE „PĄCZKA” ZAUROCZYŁO WSZYSTKICH

Portal "Życie Polska" pisał również: POLICJA DOTARŁA DO PORUSZAJĄCEGO ZNALEZISKA W LESIE NA POŁUDNIU POLSKI. RODZINA POSZUKIWANYCH ALEKSANDRY I OLIWII PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. CO SIĘ STAŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KUBA WOJEWÓDZKI ZAPATRZYŁ SIĘ NA MAGDĘ GESSLER I POSTANOWIŁ PÓJŚĆ W ŚLADY RESTAURATORKI. SHOWMAN ROBI NIESPODZIANKĘ FANOM Z OKAZJI TŁUSTEGO CZWARTKU