Sprawa Beaty Kozidrak nie ma jeszcze swoje finału. Mimo tego, że wokalistka otrzymała już karę za jazdę pod wpływem alkoholu to nie zacznie jej odbywać. Wokalistka postanowiła bowiem odwołać się od decyzji sądu. Jak wyjaśnił jej prawnik, wyrok jest zbyt surowy.

Odmiennego zdania jest natomiast prokuratura, która postanowiła wnieść o wyższy wymiar kary dla wokalistki Bajmu. Czego zażąda prokurator? Oskarżyciel – według informacji „Super Expressu” – zamierza wnieść o zwiększenie liczby godzin prac społecznych.

Proces Beaty Kozidrak rusza ponownie. Wokalistka odwołała się od wyroku sądu. Prokuratura wnosi o wyższą karę

Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa zdecydował, że za jazdę pod wpływem alkoholu Beata Kozidrak straci prawo jazdy i uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych na pięć lat, będzie musiała zapłacić karę w wysokości 10 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, a także przez sześć miesięcy odbywać prace społeczne w wymiarze 20 godzin na miesiąc.

Piosenkarka w chwili zatrzymania przez stołeczną policję na początku września miała w wydychanym powietrzu blisko 2 promile alkoholu. Jednak po wyroku artystka odwołała się i w ten sposób nakaz wykonania wyroku utracił moc prawną.

Beata Kozidrak wraz z prawnikiem odwołała się od wyroku, przekonując, że zasądzona kara jest zbyt surowa. Jednak media nie mają dla piosenkarki dobrych wieści. Prokuratura Okręgowa w Warszawie zamierza wnieść o zwiększenie liczby godzin prac społecznych. O ile? Tego wokalistka dowie się na sali sądowej.

- Wnioski o wymiary kary zostaną przedstawione sądowi pod koniec przewodu sądowego, w trakcie głosów stron – poinformowała „SE” Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik prasowy prokuratury.

Beata Kozidrak/ YouTube @ Magazyn Gala
Beata Kozidrak/ YouTube @ Magazyn Gala

Jak informował portal "Życie Polska": JUSTYNA STECZKOWSKA WYGADAŁA SIĘ W SPRAWIE SYLWII GRZESZCZAK. PIOSENKARKA PRZERWAŁA MILCZENIE O RELACJACH TRENERÓW „THE VOICE OF POLAND”. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: BEATA KOZIDRAK PODJĘŁA NIESPODZIEWANĄ DECYZJĘ! GWIAZDA ZASKOCZYŁA SWOIM ZACHOWANIEM. CHODZI O NIEDAWNE POSTANOWIENIE SĄDU W JEJ SPRAWIE. CO SIĘ STAŁO

Portal "Życie Polska" pisał również: PORAŻAJĄCE DONIESIENIA NA TEMAT 30-LETNIEJ IZABELI Z PSZCZYNY. PEŁNOMOCNICZKA RODZINY JEST PRZEKONANA, ŻE DOSZŁO DO KONKRETNEGO ZANIEDBANIA W SZPITALU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: RODZINA PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ W SPRAWIE KAMILA DURCZOKA. CHODZI O OSTATNIĄ DROGĘ ZNANEGO DZIENNIKARZA. WIELE OSÓB BĘDZIE ZASKOCZONYCH TAKĄ POSTAWĄ