Jak informuje portal O2, w poniedziałek Robert Lewandowski oficjalnie wszedł do branży gastronomicznej i wraz ze wspólnikami stał się restauratorem. Czy podawane w jego lokalu dania podbiją serca fanów piłkarza tak samo, jak strzelane przez niego bramki? Mediom udało się ustalić, co można zjeść w restauracji sygnowanej nazwiskiem Lewandowskiego.

Okazuje się, że jedna z pozycji w menu lokalu od razu stała się niesamowitym hitem, zamawianym przez prawie każdego gościa. Wiadomo również, ile trzeba będzie zapłacić za zjedzenie obiadu czy kolacji w restauracji Lewandowskiego i spółki.

Robert Lewandowski otworzył restaurację! Czy serwowane w niej dania podbiją gusta fanów piłkarza? Znane są ceny

Robert Lewandowski postanowił otworzyć w Browarach Warszawskich lokal o powierzchni aż 3300 metrów kwadratowych. Piłkarz stał się jednym z trzech udziałowców firmy. Restauracja została otwarta dla gości w miniony poniedziałek. Najpierw udostępniono bar sportowy. We wtorek część restauracyjna ma zacząć działać dla wszystkich.

Jak opisuje lokal Jacek Trybuchowski, jeden ze współwłaścicieli lokalu ma być to świątynia sportu, w której rozstawiono kilkanaście telewizorów, a kibicować naraz będzie mogło aż 115 osób. Do organizacji restauracji został zaangażowany syn Magdy Gessler, Tadeusz Muller. Co ciekawe, lokal ma z zasady być miejscem nie tylko dla kibiców, ale rodzin. Znalazło się tu wiele pamiątek sportowych i to nie tylko związanych z Lewandowskim. Możemy zobaczyć m.in. rękawice Andrzeja Gołoty czy narty Kamila Stocha.

Co jednak można zjeść w restauracji sygnowanej nazwiskiem Lewandowskiego? Okazuje się, że wielki hitem od razu stały się bajgle w kształcie cyfry dziewięć, na które ciasto ma być wyrabiane w dokładnie tyle czasu! Można tu zjeść również krewetki w sosie curry, żeberka wieprzowe w glazurze, schabowy z kością, stek z siekanej wołowiny bulgogi, a wkrótce ma się pojawić ramen dorsz i wegańska kofta. Ceny również są dość przystępne.

W środku możemy znaleźć aż trzy kuchnie, a menu baru sportowego różni się od restauracyjnego. Znalazła się tu też piekarnia, cukiernia, drink bar, a nawet tłocznia mleka migdałowego!

Jak informował portal "Życie Polska": BIBLIJNA PRZEPOWIEDNIA NA 2022 BUDZI DUŻE PORUSZENIE! CO PRZEWIDUJE DLA LUDZKOŚCI ŚWIĘTA KSIĘGA? TRZEBA SIĘ SKRUPULATNIE PRZYGOTOWAĆ! IDĄ TRUDNE CZASY

Przypomnij sobie: DZIENNIKARZ POLSATU MA SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ! MICHAŁ CHOLEWIŃSKI ZALICZYŁ POTĘŻNĄ WPADKĘ. WSZYSTKO POSZŁO NA ŻYWO! WIDZOWIE ZAPAMIĘTAJĄ TO NA DŁUGO

Portal "Życie Polska" pisał również: PLOTKI KRĄŻĄCE O DANIELU MARTYNIUKU JEDNAK SĄ PRAWDZIWE? GŁOS W SPRAWIE ZABRAŁ KRÓL DISCO POLO. CO O SYNU POWIEDZIAŁ ZENEK MARTYNIUK? MOCNE WIEŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWALAJĄCE SCENY NA IMPREZIE JOANNY PRZETAKIEWICZ. AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK MIAŁA POWAŻNĄ WPADKĘ. WIEMY, CO NIEOCZEKIWANEGO ZROBIŁA DZIENNIKARKA