Jak przypomina portal "Goniec", choć Euro 2020 nadal trwa, to niestety bez udziału naszej kadry. Polscy piłkarze zakończyli zmagania na ostatnim miejscu w grupie. Nic dziwnego, na swoim koncie mieli dwie przegrane i jeden remis. Wynik zawiódł oczekiwania naszych kibiców, którzy liczyli, że nasi piłkarze awansują co najmniej do 1/8 rozgrywek. Stąd pojawiły się pytania, co dalej z selekcjonerem reprezentacji.

Nie tak to miało wyglądać

Jak zawsze kibice pokładali w kadrze Polski ogromne nadzieje. Nic dziwnego, na boisku pojawili się reprezentanci mistrzowskich drużyn. To jednak nic nie dało. Ze Słowacją, która miała być najłatwiejszym z naszych rywali przegraliśmy 1:2. Z Hiszpanią poszło nam nieco lepiej i mecz zakończył się remisem, dzięki czemu mieliśmy jeszcze nadzieję, na awans.

W meczu ze Szwedami praktycznie do ostatniej minuty walczyliśmy o wyjście z grupy. Po tym, jak udało nam się wyrównać, pozostało strzelić zwycięskiego gola. Padł on w ostatnich minutach, choć niestety strzelili go nasi grupowi rywale. Wiele osób obwiniło o przegranych naszych piłkarzy, inni winili selekcjonera. Często padały słowa, że Paulo Sousa powinien odejść.

Decyzje w sprawie selekcjonera

W trakcie konferencji prasowej Zbigniew Boniek poinformował, że Paulo Sousa zostaje na swoim stanowisku. Szef PZPN przekonywał, że naszej drużynie potrzebna jest stabilizacja, a nie nerwowe zmiany. Portugalski trener ma pracować z reprezentacją do Mundialu w 2022 roku. Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy reprezentacji zdradził, co sądzi na ten temat Robert Lewandowski i reszta drużyny.

"Drużyna jest za tym, aby selekcjoner Sousa kontynuował swoją pracę. Po meczu ze Słowacją rozmawiałem nawet na ten temat z Robertem Lewandowskim" - powiedział Kwiatkowski w rozmowie z "Super Expressem". Okazuje się, że Paulo Sousa może liczyć zarówno na wsparcie ze strony PZPN-u, jak i reprezentacji.

Podzielacie te opinie?

To też może cię zainteresować: Pasek w głównym wydaniu wiadomości wywołał spore zaskoczenie wśród widzów. Polska reprezentacja raczej nie ma powodu do zadowolenia. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przerażająca wizja jednego z proroków. Czy czeka nas absolutny koniec wszystkiego? Czy nadciąga zapowiedziana w Biblii apokalipsa

O tym się mówi: Mandaryna opowiedziała o swoich relacjach z Michałem. To, co powiedziała jest zaskakujące. O czym mowa