Jak podaje portal "Super Express", Kamil Stoch dzięki kolejnym wygranym mógł spełnić swoje ogromne marzenie i wybudować dom swoich marzeń. Skoczek postanowił pozostać w rodzinnej miejscowości i to właśnie w Zębie powstał jego dom. Jak wygląda posiadłość Kamila Stocha?

Tak mieszka Kamil Stoch!

Nie ulega wątpliwości, że Kamil Stoch zasługuje na tytuł mistrza. W skokach narciarskich udało im się osiągnąć naprawdę wiele, wymieniając choćby zdobycie trzech złotych medali igrzysk olimpijskich, czy wygraniu Turnieju Czterech Skoczni. Kamil nie kończy jeszcze kariery, w związku z czym możemy się spodziewać kolejnych zwycięstw.

Dom Kamila Stocha/Super Express
Dom Kamila Stocha/Super Express
Dom Kamila Stocha/Super Express

Kolejne wygrane przyniosły Kamilowi Stochowi nie tylko uznanie ze strony kibiców, ale także konkretne sumy pieniędzy. To dzięki temu skoczek mógł wybudować dom swoich marzeń, dla siebie i swojej ukochanej żony, Ewy.

Budowa wymarzonego domu Stocha trwała długo, ale efekty są zachwycające. Mogą je podziwiać mieszkańcy Zębu, a także pojawiający się tam turyści. Kamil Stoch zadbał o to, żeby jego góralska dusza znalazła odbicie w jego posiadłości.

Dom otoczony jest sporym obszarem kojącej zieleni. Sam Kamil Stoch często chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami z tego, jak dba o tereny przylegające do jego domu - sam kosi trawniki.

Samą posiadłość raczej trudno przegapić, ze względu na jej rozmiary. W drewnianej fasadzie domu widać góralskiego ducha. Zdjęcia wnętrza pojawiają się niezwykle rzadko na profilu skoczka, ale te które mogliśmy zobaczyć do tej pory, jasno pokazują, że jest tam przytulnie. A do tego te zapierające dech w piersi widoki! Jest czego zazdrościć.

A jak wam podoba się dom Kamila Stocha?

To też może cię zainteresować: Niepokojące informacje o Marzenie Kipiel-Sztuce. Halinka ze "Świata według Kiepskich" zmaga się z poważną chorobą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kasia Tusk zdrada tajemnice rodziny. Co się dzieje w domu Donalda Tuska

O tym się mówi: Sieć obiegł nekrolog Krzysztofa Krawczyka. Wielbiciele artysty nie kryją oburzenia. Dlaczego