Portal "Super Express" wskazuje, że Piotr Żyła może pochwalić się nie tylko sukcesami na skoczni, ale także sporym gronem fanów, którzy uwielbiają skoczka i jego wyjątkowe poczucie humoru. Na jego profilach w mediach społecznościowych znajdziemy wiele humorystycznych postów i filmików. Tym razem Piotrek Żyła postanowił podzielić się filmikiem z treningu. Post szybko obiegł sieć, docierając między innymi do Marcina Gortata.

Marcin Gortat o wyczynie Piotra Żyły

Drużyna polskich skoczków narciarskich z pewnością może liczyć na sympatię kibiców, niezależnie od tego, czy stają na podium, czy zajmują miejsca poza nim. Jednym z ulubieńców fanów jest Piotr Żyła, który zachwyca nie tylko na skoczni, ale również poza nią. Wielu kibiców z równą niecierpliwością co na skoki skoczka, czekają na jego wywiady.

Piotr Żyła może pochwalić się całkiem sporym gronem fanów w mediach społecznościowych, w których chętnie dzieli się zabawnymi postami i nagraniami. Tym razem Piotrek podzielił się wyjątkowym filmem, na którym widzimy, jak Żyła przygotowuje się do Mistrzostw Świata w Lotach. Wyczyn skoczka odbił się w mediach szerokim echem.

Trudno nie być pod wrażeniem patrząc, z jaką łatwością Piotrowi Żye udaje się przeskawkiwać wysokie tyczki w czasie treningu. Pod wrażeniem był nawet Marcin Gortat. "Niesamowita winda" - skomentował wyczyn Żyły. Swojego zachwytu nie kryją również fani Piotra. Jeśli jeszcze nie widzieliście skoków Piotrka Żyły, macie okazję obejrzeć je poniżej.

Wy też jesteście pod wrażeniem?

To też może cię zainteresować: Czy Polska ma szansę na zorganizowanie mistrzostw świata w Zakopanem? Głos na ten temat zabrał Adam Małysz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Piróg skrytykowany przez Telewizję Publiczną. Wszystko przez swoją opinię na temat kolegi. O czym mowa

O tym się mówi: Na jaw wychodzą tajemnice serialu "Ranczo". Tym razem poszło o Artura Barcisia. O co chodzi