Serial „Ranczo” od samego początku odniósł niesamowity sukces, a kolejne odcinki przyciągały przed ekrany tysiące Polaków! Jak się okazuje na początku plany co do obsady serialu były nieco inne.

Ranczo bez znanego aktora?

Na pewno każdy z nas pamięta fenomenalny serial jakim były „Miodowe lata” z udziałem Cezarego Żaka i Artura Barcisia. Niestety w pewnym momencie produkcja postanowiła dłużej nie kontynuować serialu. Po kilku latach rozpoczęto natomiast nagrania do serialu „Ranczo” gdzie oglądać mogliśmy prawie wszystkich aktorów znanych z serialu „Miodowe lata”.

Jak zaznacza portal Super Express, w serialu „Ranczo” zagrał nie tylko Cezary Żak i Artur Barciś, ale także Marta Lipińska, Katarzyna Żak oraz Dorota Chotecka. Jak się jednak okazuje, było o krok od tego, aby Artur Barciś nie zagrał w produkcji!

Artur Barciś nie mógł się zdecydować

Jak informuje portal, podobno Artur Barciś był zazdrosny o to, że dostał tylko jedną rolę w serialu, a Cezary Żak otrzymał propozycję wcielenia się w dwie role! Co więcej, aktor miał też do wyboru inną propozycję od Telewizji Polskiej i nie wiedział, którą z nich wybrać. Finalnie jednak Artur Barciś zdecydował się przyjąć rolę w „Ranczu”.

Okazuje się, że wcielenie się w serialowego Czerepacha spodobało się znanemu aktorowi na tyle, że deklaruje swoją obecność w pełnometrażowym filmu „Ranczo. Zemsta Wiedźm”.

- Rok temu czytałem scenariusz. Chętnie zagram, bo scenariusz bardzo mi się spodobał - deklarował Artur Barciś w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu”.

Jak informował portal "Życie PL": ZENEK MARTYNIUK WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ O SWOIM ZWIĄZKU! CZY ZNANY PIOSENKARZ DAWAŁ SWOJEJ ŻONIE POWODY DO ZAZDROŚCI

Przypomnij sobie: WYSZŁA ZA MĄŻ, CHOĆ KOCHAŁA INNEGO? GŁĘBOKO ZASTANAWIAJĄCE NAGRANIE ZE ŚLUBU TRAFIŁO DO SIECI, CO WCIĄŻ MOŻE ŁĄCZYĆ PANNĘ MŁODĄ I JEJ DAWNĄ MIŁOŚĆ

Portal "Życie PL" pisał również: RZĄD WPROWADZA ZAKAZ NOSZENIA PRZYŁBIC. TO NIE WSZYSTKO, RADA MEDYCZNA PRZYJRZY SIĘ MASECZKOM I WYDA REKOMENDACJĘ OBOWIĄZKOWYCH PRODUCENTÓW

Pisaliśmy również o: JEDNA Z BOHATEREK PROGRAMU "SANATORIUM MIŁOŚCI" NIE POKŁADA ZBYT DUŻYCH NADZIEI NA ZNALEZIENIE PARTNERA? CO HALINA MYŚLI O KANDYDATACH