W ostatnim czasie w mediach bardzo głośno jest o poczynaniach Antka Królikowskiego. Nie da się bowiem ukryć, że już od dłuższego czasu, znany aktor uznawany jest za największego polskiego amanta.

Królikowski nie znika z mediów

Ostatni głośny ślub z Joanną Opozdą, a potem informacja o oczekiwaniu na dziecko pary spowodowała, że wiele osób myślało, iż młody aktor wreszcie się ustatkuje. Niestety, prawda była zupełnie inna. Niedawno okazało się, że gwiazdor zdradzał swoją żonę, kiedy ta była jeszcze w ciąży. Związek Opozdy i Królikowskiego rozpadł się, a aktor zaczął układać swoje życie na nowo.

Ostatnio Królikowski znów pojawił się na pierwszych stronach gazet i stron internetowych. Powodem tego była gala MMA, którą miał prowadzić aktor, a w której zmierzyć miały się sobowtóry prezydenta Ukrainy i prezydenta Rosji. Po głośnej fali komentarzy i sprzeciwu, aktor poinformował, że gala nie będzie mieć miejsca, a on sam musi zadbać o swoje zdrowie.

Co dzieje się ze zdrowiem aktora?

- Teraz jednak muszę zadbać o zdrowie. Ostatnie miesiące to dla mnie ciężki czas. Nie mogę udawać, że jestem zdrowy i silny. Muszę się wykurować, bo mam dla kogo żyć. Dlatego znikam – napisał Królikowski na swoim Instagramie.

Od tego czasu, aktor zablokował swoje instagramowe konto, nie pojawia się publicznie, a nawet zrezygnował z pracy w jednym z seriali. Jak podaje portal Super Express, ostatnio Antek Królikowski widziany był na izbie przyjęć jednego z warszawskich szpitali. Wygląda na to, że faktycznie ze zdrowiem aktora nie jest najlepiej, jednak na ten moment nie jest wiadomo, co mu dolega.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU