O awanturze w domu Opozdów zrobiło się bardzo głośno już na początku tego roku. Wtedy to Dariusz Opozda, ojciec znanej aktorki, zabarykadował się w domu należącym do niego i jego żony, wraz ze swoją kochanką.

Awantura podzieliła rodzinę

Jak przypomina portal Pomponik, matka Joanny Opozdy wraz ze swoją drugą córką oraz Antkiem Królikowskim, przyjechała do domu, aby zabrać swoje osobiste rzeczy. Wtedy to Dariusz Opozda zaczął strzelać w kierunku członków swojej rodziny.

Po całym zajściu, mężczyzna zniknął z życia Joanny Opozdy, a także nie udzielał się na swoim Instagramie. Okazuje się jednak, że niedawno Dariusz Opozda opublikował zdjęcie na profilu i dodał, że przeszedł kilka operacji, po których wraca do zdrowia.

Ojciec aktorki ostro do swoich córek

Co więcej, teraz mężczyzna wyjawił, że przebywa obecnie na jednej z wysp należących do Madagaskaru – Nosy Be, gdzie skończył remont swojego hotelu. Co więcej, na Instagramie mężczyzny pojawił się także inny wpis. Wiele wskazuje na to, że jest on adresowany do Joanny Opozdy i jej siostry. Dariusz Opozda nie ma kontaktu ze swoimi córkami od czasu rodzinnej awantury w Busku – Zdroju.

- Pozwól odejść ze swojego życia tym, którzy cię nie szanują. Nieważne, jak będzie bolało, niech spier****ją – brzmi wpis ojca aktorki.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU