Niepokojące wieści prosto od znanej aktorki, Joanny Opozdy. Kobieta po dłuższym czasie wróciła z synkiem ze szpitala. Fani nie kryją zmartwienia... Czy coś się stało?

Joanna Opozda jest postacią, o której w ostatnich miesiącach jest bardzo głośno. Znana aktorka polska zyskała jeszcze większą rozpoznawalność i liczbę fanów przez głośny i burzliwy związek z Antkiem Królikowskim.

Ze względu na liczne przeboje w związkach Królikowskiego, Internauci nie wróżyli im długiego stażu relacji, co potwierdziło chwilowe rozstanie pary. Lecz kiedy potem ogłosili powrót, a także dwie nowiny - ślub oraz ciążę, fani mocno trzymali kciuki, aby ten związek przetrwał na długie lata.

Niestety, Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się tuż przed narodzinami ich syna, Vincenta. Domniemanym powodem rozstania miała być inna partnerka aktora.

Kolejne przykre sytuacje...

Nietrudno przypuszczać, że aktorka po tym wszystkim czuła się przytłoczona i smutna, a na dodatek musiała z powrotem udać się do szpitala ze względu na zdiagnozowaną u dziecka infekcję. Na szczęście po kilku dniach pobytu wszystko się unormowało.

- Mały dostaje antybiotyk dożylnie a jego stan jest stabilny. Będzie dobrze. Patrzenie na cierpienie swojego dziecka to najgorsze co mnie do tej pory w życiu spotkało. - wyznała.