Nie da się ukryć, że Irena Santor to jedna z najbardziej cenionych artystek w naszym kraju. Piosenkarka w 2021 roku ogłosiła zakończenie swojej kariery muzycznej. Mimo tego, chętnie pojawia się w programach rozrywkowych. Gwiazda wystąpiła między innymi w „Szansie na sukces” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Artystka ma poważne problemy zdrowotne!

Jak podaje portal Pomponik, to właśnie na antenie drugiego ze wspomnianych programów, gwiazda przyznała, że ostatnio z jej zdrowiem nie jest najlepiej. W 2019 roku artystka przeszła bowiem operację wzroku, jednak teraz problem znów powrócił.

Muszę się państwu do czegoś przyznać. Mój wzrok to nie jest dobra rzecz, którą mam. Naprawdę. Słuch mi został, ale wzrok słaby... Dlatego pozwalam sobie pomagać – zaznaczyła Irena Santor.

Gwiazda nie lubi rozmawiać o swoich słabościach!

Co więcej, jeden z dziennikarzy Super Expressu chciał osobiście porozmawiać z artystką na temat jej problemów zdrowotnych. Okazało się jednak, że gwiazda nie chce przyznać się do słabości i stwierdziła, że przecież jest „zdrowa jak rydz”.

Jedna z osób z bliskiego otoczenia gwiazdy przyznała, że Irena Santor nie lubi mówić o tym, że z jej zdrowiem dzieje się cokolwiek złego i uważa, że człowiek powinien cieszyć się życiem i nie zwracać zbyt dużej uwagi na problemy!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU