Najnowsze doniesienia z życia wspaniałej artystki, Ireny Santor. Czy artystka przechodzi na emeryturę? Jej wypowiedź rozwiewa wątpliwości, teraz już wszystko wiadomo. Fani są zaniepokojeni!

Irena Santor należy do grona najbardziej wybitnych i doświadczonych artystów polskiej sceny muzycznej. 86 – letnia wybitna piosenkarka, której ponadczasowe utwory znane są niemalże każdemu Polakowi zadebiutowała na scenie już 70 lat temu! Mimo że już dawno mogłaby przejść na emeryturę, dotychczas jednak temat ten pomijała twierdząc, że nie zamierza przestać koncertować.

Czyżby jednak nastąpiła zmiana decyzji?

Irena Santor o emeryturze

Jak donoszą media, gwiazda podczas pandemii i przymusowego odwołania koncertów zobaczyła, jak bardzo zaniedbała swoją strefę relaksu i komfortu. Stwierdziła, że chciałaby teraz nieco odetchnąć i po zakończeniu obecnej trasy koncertowej przechodzi na emeryturę.

- Mam świadomość, że jestem stara, ale jestem też sprawna i, na szczęście, wciąż zdrowa na ciele i umyśle. Będę żyć, oddychać, cieszyć się każdą chwilą. Nie przestaję myśleć o dalszym ciągu. Nie umiem się zgodzić na to, że pewnego dnia mnie nie będzie, bo jest mi bardzo dobrze na tym świecie - powiedziała w jednym z wywiadów.