Podczas czwartkowego wydania programu „Pytanie na śniadanie”, które prowadzone było przez Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, dowiedzieliśmy się o niezwykle smutnej sytuacji.

Bardzo smutna wiadomość

Katarzyna Cichopek wyznała bowiem, że zmarł jeden z członków obsady śniadaniowego programu. Aktorka była tak poruszona, że nie mogła dokończyć swojej wypowiedzi i zrobił to za nią Maciej Kurzajewski, Prezenter zaznaczył, że cała ekipa zawsze będzie pamiętać o zmarłym.

Jak podaje portal Pomponik, dziś głos na temat śmierci Marka zabrała także Ida Nowakowska. Prezenterka wspominała członka ekipy „Pytania na śniadanie” także na swoim Instagramie.

Ida Nowakowska wspomina zmarłego przyjaciela

- Cudowny człowiek, który dawał nam tyle ciepła codziennie w "Pytaniu na śniadanie"... i nie tylko. Darzyliśmy się wyjątkową sympatią. Dostałam od Marka tyle przepięknych symbolicznych prezentów, ale przede wszystkim prawdziwą przyjaźń. Zawsze będzie w moim sercu. Dzięki Niemu praca nie była pracą – wyznała Ida Nowakowska.

Gwiazda zwróciła się także do córki zmarłego Marka. Nowakowska zaznaczyła, że kobieta zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie od całej ekipy „Pytania na śniadanie”.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU