Krzysztof Rutkowski to bez wątpienia najbardziej znany detektyw w naszym kraju. Mężczyzna budzi jednak wiele kontrowersji, jednak jego ostatnie zachowanie zostało przyjęte z aprobatą przez większość Polaków.

Ogromna pomoc Rutkowskiego!

Kilkanaście dni temu Krzysztof Rutkowski ogłosił, że nie może stać obojętnie wobec tego, co dzieję się w Ukrainie. 18 marca wyjechał z całym konwojem, aby pomóc naszym wschodnim sąsiadom.

Detektyw zaznaczył, że zamierza wspomóc Ukraińców nie tylko humanitarnie, ale także militarnie. W konwoju, który wyjechał z Rutkowskim na Ukrainę znajdował się między innymi Hammer H1, Tur 6, a także Chevrolet, Citroen i Mecedes GLS. Dodatkowo detektyw dostarczył także kamizelki kuloodporne i inny sprzęt niezbędny do działań wojennych.

Warto zobaczyć!

- Status ekonomiczny mojej firmy jest na tyle dobry, że możemy nieść bezinteresowną pomoc ludziom, którzy jej potrzebują. Kupujemy nie tylko sprzęt, ale przede wszystkim ludzkie życie. W koordynacji z ambasadą Ukrainy w Polsce, robimy akcję pomocową związaną z dostarczeniem sprzętu wojskowego i niezbędnych środków medycznych – zaznaczył detektyw podczas jednego z wywiadów.

Co więcej, w drodze powrotnej Krzysztof Rutkowski zabrał do Polski 36 dzieci, które straciły swoich rodziców podczas wojny. Wszystkie działania naszego detektywa były uzgodnione z ukraińską ambasadą.

Na YouTubie pojawiła się ostatnio relacja z wyjazdu Krzysztofa Rutkowskiego i jego ekipy do Ukrainy. Na filmie widać jak przebiegała podróż, a także sama pomoc walczącym.