Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych par w polskim show – biznesie. Małżonkowie świetnie radzą sobie z połączeniem obowiązków zawodowych z macierzyństwem. Dziewczynki są otoczone niesamowitym rodzinnym ciepłem i wielką miłością.

Anna Lewandowska wyznała całą prawdę na temat tego, jak wygląda opieka nad dziećmi

Ostatnio Anna Lewandowska, w jednej ze swoich relacji zamieszczonej na Instagramie wyjaśniła, jak radzi sobie z natłokiem obowiązków i opieką nad dziećmi.

- Wcześniej miałam nianię, więc wiadomo, to wielki przywilej! Teraz dzieci chodzą do przedszkola, pomagają nam czasem babcie. Kiedy nie ma Roberta (a praktycznie nie ma go cały czas) wypracowałam sobie pewien rytm dnia. Z pewnością wtedy dzieci szybciej chodzą spać niż jak jest Robert w domu – wyznała znana trenerka.

Fani są zachwyceni ostatnim zdjęciem, jakie opublikowała trenerka

Co więcej, wczoraj na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się niezwykle wymowne i wzruszające zdjęcie. Trenerka opublikowała bowiem kadr, na którym widać jak przytula swoje dwie ukochane córeczki.

Dzieci rosną jak na drożdżach! Fani natychmiast zaczęli komentować fotkę i nie szczędzili przy tym pochwał i zachwytów nad rodziną Lewandowskich. Nie da się ukryć, że ze zdjęcia bije niesamowite ciepło i widać, że trenerka darzy swoje dzieci ogromnym uczuciem!