Całkiem nowe informacje prosto od rodziny Królikowskich. Okazuje się, że zachowanie Antka Królikowskiego w ostatnim czasie mocno dotknęło także jego rodzinę. Fala nieprzychylnych komentarzy pojawiła się w mediach społecznościowych matki aktora...

Związek Antka Królikowskiego oraz Joanny Opozdy to temat numer jeden w polskich mediach od miesięcy. Para od samego początku miewała wzloty i upadki, lecz kiedy po kilku miesiącach rozłąki ogłoszono, że znowu są razem, a co więcej - planują wziąć ślub, fani szaleli z radości. Wieść o ciąży aktorki dodatkowo spotęgowała to uczucie.

Wszystko zapowiadało się na to, że stworzą wspaniałą rodzinkę, lecz tuż po porodzie aktorki, do mediów wyciekła szokująca wiadomość. Antek Królikowski postanowił zakończyć tę relację, a fani nie mogą w to uwierzyć.

Hejt spadł także na matkę aktora

Nietrudno się domyślić, że po takich wydarzeniach Internauci zaczęli pisać nieprzychylne komentarze w stronę aktora, lecz jak się okazało, takie treści zaczęła także otrzymywać mama aktora, Małgorzata Ostrowska - Królikowska. Kobieta nie odpowiada na owe komentarze, gdyż oczywistym jest, że jej syn jest dorosły i samodzielnie dokonuje wyborów.

- Jak wychowałaś syna? Wstyd! – brzmi jeden z wielu komentarzy w sieci skierowanych do mamy Antka Królikowskiego.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT