W ostatnim czasie popularność Roxie Węgiel mocno wzrosła. Po raz pierwszy o młodej artystce usłyszeliśmy, kiedy w 2016 roku zajęła pierwsze miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. To niebywały sukces młodej gwiazdy!

Nikt nie spodziewał się, że w gronie fanów znajdzie się sam prezydent naszego kraju!

Od tego czasu młoda piosenkarka nieustannie pnie się po szczeblach kariery. Przez kilka lat obecności na scenie, gwiazda zebrała dookoła siebie wierne grono fanów. Obserwatorzy nieustannie śledzą życie gwiazdy za pośrednictwem Instagrama. Co więcej, jak dodaje portal o2, wśród obserwujących młodą gwiazdę jest sam prezydent naszego kraju – Andrzej Duda!

Ostatnio Roxie zamieściła na swoim instagramowym profilu fragment utworu. W sieci momentalnie zawrzało, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedną z osób, która polubiła nowy post był sam Andrzej Duda!

Andrzej Duda jest wiernym fanem Roxie Węgiel!

Jak zatem widać, prezydent musi bacznie obserwować poczynania młodej gwiazdy i mocno jej kibicować! Warto dodać, że Andrzej Duda niezbyt często „lajkuje” posty innych twórców, obecnych na Instagramie. Widać zatem, że prezydent darzy młodą wokalistkę niebywałą sympatią!