Nie da się ukryć, że Izabela Janachowska kocha podróżowanie. Gwiazda w obecnych czasach, wyjątkowo mocno chciała nieco odetchnąć od przytłaczającej nas rzeczywistości. W tym celu postanowiła zabrać swoją rodzinę na egzotyczne wakacje.

Egzotyczne wakacje gwiazdy. Gdzie udała się Izabela Janachowska?

Warto jednak dodać, że jeszcze przed wylotem, Izabela Janachowska zorganizowała ogromną zbiórkę dla osób z Ukrainy. Kobieta wystawiła na aukcję dzieła sztuki, a finanse pozyskane w ten sposób przekaże na pomoc uchodźcom.

Ostatnio jednak na Instagramie znanej gwiazdy pojawiła się relacja, na której widać jak wraz ze swoją rodziną spędza czas w ciepłych krajach.

Jak widać kobieta potrzebowała nieco odetchnąć i spędzić czas w gronie najbliższych

Janachowska w swojej relacji zaznaczyła, że jest niezwykle ostrożna i wraz z synem wolała pływać kajakami przy samym brzegu, natomiast mąż kobiety odważniej wypłynął w głąb morza. Sama gwiazda dodała, że jak każda mama jest czasem aż za bardzo przewrażliwiona na punkcie swojego dziecka.

Jak zatem widać, każdy z nas potrzebuje nieco oddechu i dystansu od tego, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Warto pomyśleć o swoim zdrowiu psychicznym i udać się nawet na krótki odpoczynek, jeśli poczujemy, że tego potrzebujemy.